Rastgele Yazı

Savaşçı Yeni Gelen Roza Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Savaşçı Yeni Gelen Roza Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Fox tv ekranlarında büyük ilgi ile izlenen ve her bölümü merakla takip edilen Savaşçı dizisine yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. avaşçı, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Diziye son olarak Roza karakterine hayat veren Sema Şimşek dahil oldu. Savaşçı Yeni Gelen Roza Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar;

Savaşçı Yeni Gelen Roza Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Savaşçı Yeni Gelen Roza Kimdir? ile ilgili detaylı bir bilgilendirmeden önce dilerseniz Savaşçı dizisi son bölümde neler oldu bir hatırlayalım;Pia’nın zehirli kahveyi Albay Kopuz’a verdiği sırada Temo’yla ilgili önemli bir bilgi Kılıç timini hemen harekete geçirir. Ancak Temo hazırladığı hain planını derhal devreye sokar. Temo ve adamlarıyla sıcak çatışmaya giren Tim, beklenmedik bir olay yüzünden zamana karşı yarış vermek zorunda kalır.

Savaşçı Yeni Gelen Roza Kimdir?

Savaşçı Dizisi Roza (Sema Şimşek) Kimdir? Savaşçı dizisi Roza karakterine hayat veren Sema Şimşek, 1976 Almanya doğumludur. 1.78 boyunda ve 58 kg ağırlığındadır. Küçük yaşta babasını kaybeden Sema Şimşek 8 yaşında Türkiye’ye dönmüştür. Mimar Sinan üniversitesini kazanmasına rağmen maddi imkansızlıktan dolayı okuluna devam edememiştir.

1994 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında 1. olmuştur. 1995 yılında Best Model of World yarışmasında 4. olmaya hak kazanmıştır.

Savaşçı Dizisi Roza (Sema Şimşek) Resimleri

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*