Rastgele Yazı

Sefa Doğanay – Kerimcan’dan Bahar Candan Taklidi Videosu

Sefa Doğanay – Kerimcan’dan Bahar Candan Taklidi Videosu

Ekranların sevilen moda programı İşte Benim Stilim tüm heyecanı ile devam ederken, programda yaşanan neşeli anlar ile de izleyenler keyifli dakikalar geçirmeye devam ediyor.. En son Kerimcan Durmaz tarafından taklidi yapılan Bahar Candan, şimdi de Sefa Doğanay’ın kadrajına girdi. Sefa Doğanay – Kerimcan’dan Bahar Candan Taklidi Videosu ile sizlerle birlikteyiz.

Sefa Doğanay – Kerimcan’dan Bahar Candan Taklidi Videosu

İşte Benim Stilim yarışmasında yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele ederken aralarında zaman zaman sert tartışmalar yaşanabiliyor. Bu tartışmalar öyle büyük boyutlara ulaşıyor ki bazen jüri üyelerini bile etkileyebiliyor. Bu  karmaşa içerisinde keyifli anlar da yaşanmıyor değil tabiki.

Sefa Doğanay Bahar Candan Taklidi

Sefa Doğanay’dan  Güldüren Bahar Candan Taklidi Videosu

İşte Benim Stilim yarışmacılarından en çok dikkat çeken isimlerden bir tanesi de hiç kuşkusuz Bahar Candan adlı yarışmacı. Bahar Candan acayip ses tonu ve saçma tavırları ile izleyicilerin dikkatini çeken yarışmacılardan bir tanesi. Bazen şaka mı yoksa gerçekten mi bu şekilde davranıyor diye düşünmekten kendimizi alamadığımız Bahar Candanın Taklidini birde taklit ustası Sefa Doğanay’dan izleyelim

Sefa Doğanay Bahar Candan Taklidi videosu

Sefa Doğanay Bahar Candan Taklidi Videosu

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*