Rastgele Yazı

Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Kimdir? Biyografisi

Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Kimdir? Biyografisi

Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Kimdir? Biyografisi ekranların sevilen dizisi olan ve son dönemlerde aldığı yüksek reytingler ile göz dolduran dizi Sen Anlat Karadeniz,oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Diziye son olarak dahil olan Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Kimdir? Biyografisi ile sizlerle birlikteyiz..

Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Kimdir? Biyografisi

son dönemlerde aldığı yüksek reytingler ile göz dolduran dizi Sen Anlat Karadeniz,oyuncu kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Diziye son olarak dahil olan Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Kimdir? Biyografisi ile sizlerle birlikteyiz..Sen Anlat Karadeniz dizisinde para karşılığı satıldığı adamdan çocuğu ile birlikte kaçan Nefes hayatının adamı ile karşılaşacağından habersizdi.

Ama karşısına Tahir çıktı ve onu ölümüne korudu Vedat’tan. Artık ikisi de birbirini seviyor ama Tahir çocuklu bir kadına yan gözle baktı derler diye gururuna yedirememektedir. Ama aşk her şeyden galip gelir ve ilerleyen günlerde aşklarını itiraf edeceklerdir.

Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz İlayda Çevik  1994 Balıkesir doğumludur. İlayda Çevik Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde ve Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır.

İlayda Çevik 2013 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve Karagül dizisinde oynadı. Sonrasında İsimsizler dizisinde oynadı.  Savaşçı dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı.  İlayda Çevik Sen Anlat Karadeniz ile ilgili şöyle konuştu. ”Sen Anlat Karadeniz’de harika bir ekip ile çalışma fırsatı buldum. Osman Sınav gibi başarılı bir yönetmenle de aynı projede yer almak gurur verici.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*