Rastgele Yazı

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Final Yapıyor Bitiyor!!!

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Final Yapıyor Bitiyor!!!

Trt 1 ekranlarında yaklaşık bir yıldır sevenleri ile buluşan ve yakın tarihte yaşanan olayların anlatıldığı Sevda Kuşun Kanadında dizisinden kötü haber geldi. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Final Yapıyor Bitiyor!!! Peki Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor işte detaylar;

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Final Yapıyor Bitiyor!!!

Geçen yıl Nisan ayında Trt 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Sevda Kuşun Kanadında dizisi ekranlara veda ediyor.  Bugün yayınlanacak 31. Bölümle final yapacak olan dizinin son bölümünde 12 Mart muhtırası ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılacak.

Sevda Kuşun Kanadında neden final yapıyor

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Final Yapıyor Bitiyor!!!

 

 

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Final Yapıyor Sevda Kuşun Kanadında dizisinin yapımcısı ve yönetmeni olan Mesut Uçkan yaptığı açıklamada ; Sevda Kuşun Kanadında’ dizisi için büyük yatırımlar yapmalarına rağmen kar veya zararın kendileri için önemli olmadığını belirterek, “Maksadımız zaten burada, benim daha önce yaptığım bütün filmler gibi Allah rızasını yakalamaktı ve bu millete birazcık şuur, milli duruşu verebilmek, milli kültür heyecanını gösterebilmekti” dedi.

Sevda Kuşun Kanadında final yapıyor

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Neden Final Yapıyor?

Sevda Kuşun Kanadında Dizisi Neden Final Yapıyor?Mesut Uçkan’ın Sevda Kuşun Kanadında Dizisi için yaptığı açıklamadan benim anladığım kadarı ile herhalde dizinin reytinglere bağlı olarak reklam gelirlerindeki düşüş nedeni ile kar ve zarar oranının birbirini tutmaması gibi geliyor. Muhtemelen dizinin gelirleri giderlerini karşılamadı gibime geliyor.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*