Rastgele Yazı

Şevkat Yerimdar Final Yapıyor!!! Şefkat Yerimdar Neden Bitiyor?

Şevkat Yerimdar Final Yapıyor!!! Şefkat Yerimdar Neden Bitiyor?

Şevkat Yerimdar Final Yapıyor!!! Şefkat Yerimdar Neden Bitiyor? fox tv ekranlarının sevilerek izlenen ve büyük ilgi ile takip edilen dizisi Şevkat Yerimdar dizisi’nden final haberi geldi sevgili dizi severler.. Peki Şevkat Yerimdar Final Yapıyor!!! Şefkat Yerimdar Neden Bitiyor? İşte Detaylar;

Şevkat Yerimdar Final Yapıyor!!! Şefkat Yerimdar Neden Bitiyor?

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği ve geçtiğimiz yaz yayın hayatına başlayan ”Şevkat Yerimdar” dizisi için yolun sonuna gelindi. Yazın en yüksek reytingi alan, sezon boyunca da kanalı sırtlayan dizinin 44. bölümde bitirilmesi kararlaştırıldı.

Şefkat Yerimdar Neden Bitiyor?

Son dönemlerde kızışan reyting savaşlarına maalesef ki Şevkat Yerimdar dizisi de yenik düştü.. Yaz aylarında kanalı sırtlayan Şevkat Yerimdar dizisi iddialı diziler karşısında maalesef daha fazla tutunamadı ve reytinglerdeki düşüş nedeni ile final kararı aldı..

Şevkat Yerimdar Final Ne Zaman?

Yazın en yüksek reytingi alan, sezon boyunca da kanalı sırtlayan dizinin 44. bölümde bitirilmesi kararlaştırıldı. Şevkat Yerimdar final bölümüyle 30 Mart Cuma akşamı FOX tv ekranlarında izleyenlerine veda edecek..

Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm Neden Yok? Yayınlanmyacak mı?

Şevkat Yerimdar final bölümüyle 30 Mart Cuma akşamı FOX tv ekranlarında izleyenlerine veda edecek ve yeni bölümler artık yayınlanmayacak..

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*