Rastgele Yazı

Şok Şok!!! Hanife Muhammet’e Hayır Demedi

Şok Şok!!! Hanife Muhammet’e Hayır Demedi

Sevilen izdivaç programı Zuhal Topal’la da sular iyice ısındı sevgili takipçiler. Zuhal Topal’la programında Hanife’ye evlilik teklifi eden Muhammete Hanife Hayır demedi. Serkan ile evlenmeleri beklenen Hanife resmen başka bir aşka yelken açtı..

Şok Şok!!! Hanife Muhammet’e Hayır Demedi

Zuhal Topal’la programının son bölümünde izleyenleri şok eden gelişmeler yaşandı diyebiliriz. Serkan ile evlenmeleri beklenirken Locadan Muhammet’in evlenme teklifi ile sarsılan Hanife ne karar verecek diye beklerken izleyenleri bir kez daha şok eden açıklamalar geldi. Zuhal Topal’ın 13.06.2017 tarihli yeni bölümü olan son bölümünde Muhammet’in evlilik teklifine Hanife’den Hayır cevabı gelmedi.

Şok Şok!!! Hanife Muhammet'e Hayır Demedi

Zuhal Topal Yeni Bölüm Hanife Muhammede Ne Cevap Verdi?

Zuhal Topal’la programının dünkü ve bugün yayınlanan yeni bölümüne Muhammed elinde gelinlikle gelerek izleyenleri ve özellikle de Hanife’yi şok etmeyi başarmıştı. İlk gün Hanife normal olarak karmakarışık duygular ile Muhammed’e pek bir cevap veremedi ve Zuhal Topal‘ın da yardımı ile aralarında bir konuşma kararı aldılar.

Zuhal Topal Son Bölüm Hanife Muhammed Ne Oldu? Ne Karar Verdiler?

13 Haziran 2017 tarihli Zuhal Topal’la programının yeni bölümüne yine elinde gelinlikle gelen Muhammet bu sefer kendisi de damatlık giymişti. Hanife‘nin stüdyoya girişinde ise daha neşeli ve mutlu olduğu ise gözlerden kaçmadı. Hatta Muhammed’e gözlerinin içi gülerek baktı bile diyebiliriz.

Hanife’nin bu sefer Muhammed kusura bakma ama biz dost olarak kalalım demesini bekliyorduk ki……..

Şok Şok!!! Hanife Muhammet’e Hayır Demedi

Hanife’den şok eden açıklamalar ardı arkasına geldi. Sözlerinden artık kendisine değer veren ve kendisini sevene birisine şans vermesinin daha mantıklı olacağını,bu anlamda biraz zaman ihtiyacı olduğunu algıladık. Zuhal Topal’ın ve Muhammet’in  ” bu evet mi demek oluyor “şeklindeki sorularına “Hayır” dedi gülerek:):)

Bu noktada dikkatimizi çeken diğer bir detay ise; Hanife’nin Zuhal Topal’la programının dünkü bölümünde gelinliği eline bile almamıştı , Ancak bugünkü bölümde gelinliği hiç elinden bırakmadı…

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*