Rastgele Yazı

Hayat Şarkısı Final Yapıyor ! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

Hayat Şarkısı Final Yapıyor ! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

Most Production’ın yapımını üstlendiği ve Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Hayat Şarkısı Dizisi’nden kötü haber geldi sevgili takipçiler. Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor? Hayat Şarkısı Neden Bitiyor? İşte detaylar;

Hayat Şarkısı Final Yapıyor ! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

Hayat Şarkısı final yapıyor

 

Kanal D ekranlarında 2 sezondur yayınlanan ve aslında hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Hayat Şarkısı dizisi final kararı aldı. Kulislerde dolaşan haberlere göre Kanal d’nin yeni başlayacak olan dizisi Kara Yazı için final kararı verildiği söyleniyor.

Hayat Şarkısı Final Yapıyor ! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

 

Hayat Şarkısı Final Yapıyor ! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor? Kanal D’nin yeni başlayacak olan dizisi Kara Yazı dizisi için Hayat Şarkısı kurban edildi gibi görünüyor. Hazırladığı Kara Yazı dizisini de son olarak pazartesi akşamı yayınladığı ve final yapan Babam ve Ailesi’nin yerine getirmesi bekleniyordu; ancak Pazartesi’nin çok sıkıntılı ve zor bir gün olduğunu gören Kanal D elinde ki sevilen dizi Hayat Şarkısı’nı yakarak Kara Yazı dizisini salı gününe aldı.

Hayat Şarkısı yeni bölüm yok mu

Hayat Şarkısı Final Yapıyor !

Aslına bakarsanız Hayat Şarkısı dizisi’nin reytingleri bitmesini gerektirecek kadar kötü durumda değil. Öyle ki Hayat Şarkısı dizisi’nin reytingleri 4,0 bandında seyrediyor ki bu oran hiç de azımsanacak bir oran değil.

Hayat Şarkısı neden final yapıyor

Kanal D’nin 4.0 bandında yer alan Evlat Kokusu, Adı Efsane ve Bodrum Masalı gibi dizileri var fakat kabak Hayat Şarkısı’na patlamış gibi görünüyor..

 

[highlight color=”green”]Hayat Şarkısı Dizisi’nin Final Yapması ile İlgili Sizlerin Düşüncesi Nedir?[/highlight]

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*