Rastgele Yazı

Şok Şok!! Serkan ve Esin Ayrıldı Serkan Ağladı Video

Şok Şok!! Serkan ve Esin Ayrıldı Serkan Ağladı Video

Zuhal topal’la programının 12.04.2017 tarihli yeni bölümünde izleyenleri ekranları başına kilitleyen gelişmeler yaşandı Sevgili takipçiler. Zuhal topal’la programının 12.04.2017 tarihli yeni bölümünde Serkan ve Esin yeniden stüdyoya geldiler. Şok Şok!! Serkan ve Esin Ayrıldı Serkan Ağladı Video

Şok Şok!! Serkan ve Esin Ayrıldı Serkan Ağladı Video

Birbirlerine oldukça yakışan ve sevdiklerini söyleyen Serkan ve Esin çiftinden üzücü haber geldi. Zuhal topal’la programının 12.04.2017 tarihli yeni bölümünde Serkan ve Esin yeniden stüdyoya geldiler.Herkes nişanlanacağı haberlerini verecekler diye beklerken ikilden ayrılık kararı geldi.

Serkan ve Esin Neden Ayrıldı?

Aslında tek taraflı olarak damat adayı Serkan ilişkiyi bitirme kararı aldığını söyledi. Esin’in kıskançlıklarının çok büyük boyutlarda olduğunu ve bunun yanında kişisel problemlerininde olduğunu söyleyen Serkan severek ayrılmak böyle bişeymiş diyerek sevenlerini üzdü.

Zuhal Topal'la Yeni Bölüm (12.04.2017) Serkan Niye Ağladı

Şok Şok!! Serkan ve Esin Ayrıldı Serkan Ağladı Video

Ayrılık kararını söylemekte oldukça güçlük çeken Serkan kelimelerin boğazına düğümlendiğini ve söylemenin çok zor olduğunu, Esin yanındayken bunu yapmanın neredeyse imkansız olduğunu söylesede ayrılık kararı aldığını dile getirdi.

Serkan ve Esin Ayrıldı Serkan Ağladı Video ‘su hazırlanıyor sevgili takipçilerimiz.Bizimle kalmaya devam edin

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*