Rastgele Yazı

Solmaz – Kaan Muhteşem Nişan Töreni Video

Solmaz – Kaan Muhteşem Nişan Töreni Video

Fox tv ekranlarının sevilen evlilik programı Evleneceksen Gel de nihayet mutlu sonu yaşayan çiftlerden Solmaz ile Kaan muhteşem bir nişan töreni ile evlilik yolunda ilk adımı attılar. Nişan törenine taht ve davullarla gelen Solmaz – Kaan Muhteşem Nişan Töreni Videosu ve nişan töreninde yaşananlar ile ilgili detaylar yazımızın devamında sizlerle..

Solmaz – Kaan Muhteşem Nişan Töreni Video

Evleneceksen Gel programının son yayınlanan bölümünde merakla beklenen Solmaz ile Kaan mutlu sona doğru hızla ilerliyorlar. Bir süredir bir küs bir barışık ve dalgalanmalarla dolu devam eden Solmaz Kaan ilişkisinde taraflar gayet gösterişli bir nişan töreni yaptılar.Solmaz – Kaan Muhteşem Nişan Töreni Videosu ve Solmaz ile Kaan Nişan töreni’nde yaşananlar ile ilgil isizleri bilgilendirelim biraz.

Solmaz ile Kaan Nişan Töreni Videosu

Solmaz – Kaan Muhteşem Nişan Töreni’nde Neler Oldu? 

Evleneceksen Gel programı son yayınlanan bölümü’nde Solmaz ve Kaan çok gösterişli bir nişan töreni ile stüdyoya giriş yaptılar. Solmaz ile Kaan’ın nişsan töreni için büyük hazırlık yaptıkları her hallerinden belliydi.

Solmaz - Kaan Muhteşem Nişan Töreni Video

Öyle ki Solmaz nişan törenine taht ile geldi :):) Davullar eşliğinde kendisi için hazırlanan taht ile stüdyoya gelen Solmaz herkesin ağzını açık bıraktı. Bu nedir arkadaş ya çüşşş artık diyorum başka da bişey demiyorum:):)

Evleneceksen Gel Solmaz ile Kaan Nişan Resimleri

 

 

Solmaz – Kaan Muhteşem Nişan Töreni Video

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*