Rastgele Yazı

Sosyetik Ev Kadınları 8 Şubat 2018 Perşembe Tekrarı

Sosyetik Ev Kadınları 8 Şubat 2018 Perşembe Tekrarı

Kanal D ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Sosyetik Ev Kadınları adlı program farklı formatı ile adından baya söz ettirecek bir program olacak gibi sevgili takipçiler.. İlk Bölümü ile 07/02/2018 Çarşamba günü ekranlara gelen Sosyetik Ev Kadınları adlı program hafta içi her gün öğle kuşağında izleyenleri ile buluşacak.. Sosyetik Ev Kadınları 8 Şubat 2018 Perşembe Tekrarı

Sosyetik Ev Kadınları 8 Şubat 2018 Perşembe Tekrarı

Kanal D ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Sosyetik Ev Kadınları adlı program farklı formatı ile adından baya söz ettirecek bir program olacak gibi görünüyor.NBC Universal formatlı The Real Housewives’ın Türkiye uyarlaması olarak, Sosyetik Ev Kadınları adında başladı. Sosyetenin beş güçlü kadını, hayatlarını dair gizli kalan yönlerini tüm gerçekliği ile gözler önüne seriyor.

Sosyetik Ev Kadınları 8 Şubat 2018 Yayın Tekrarı

7 Şubat 2018 çarşamba günü ekranlara ilk bölümü ile ekranlara gelen Sosyetik ev kadınları adlı programın 08.02.2018 tarihli yayın tekrarını sitemizden izleyebilirsiniz. programda cemiyet hayatının tanınan isimleri yer alacak. Onlar güzellikleriyle göz kamaştıran, cesaretleriyle hayran bırakan, bazen kırılgan ama çok güçlü kadınlar! Türkiye’nin en sosyetik 5 kadını, hayatlarını tüm gerçeklikleriyle sizlerle paylaşmaya geliyor!

Sosyetik Ev Kadınları 08/02/2018 Tekrarı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*