Rastgele Yazı

Sosyetik Ev Kadınları Formatı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Sosyetik Ev Kadınları Formatı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Sosyetik Ev Kadınları Formatı Başvuru Formu ve Katılım Şartları Kanal D ekranlarında önümüzdeki günlerde yepyeni bir yarışma programı başlayacak sevgili takipçilerimiz. Farklı formatı ile dikkatleri üzerine çeken yapımın adı Sosyetik Ev Kadınları.. Kanal D Sosyetik Ev Kadınları Başvuru Formu ve Katılım Şartları ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Sosyetik Ev Kadınları Formatı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Her geçen gün yeni ve farklı programlar ile reyting rekabetinde üst sıralarda yerini korumaya çalışan Kanal D yine farklı bir format ile dikkatleri üzerine çeken Sosyetik Ev Kadınları yarışması ile ekranlara hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.   Yapımcılığını Formed Yapım – Armağan Çağlayan’ın üstlendiği program Türkiye’nin en sosyetik 5 kadınının günlük hayatlarını hafta içi her gün ekranlara getirecek..

Sosyetik Ev Kadınları Formatı

Sosyetik Ev Kadınları Başvuru Formu ve Katılım Şartları ile ilgili detaylı bilgiler henüz netleşmemiş olmasına rağmen Sosyetik Ev Kadınları programının formatı ile ilgili kulağımıza gelen bir kaç bilgiyi sizlerle paylaşalım.. Türkiyenin sosyetik kadınları arasından seçilecek ve bu sosyetik kişilerin günlük yaşamlarını ekranlara getirecek..

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*