Rastgele Yazı

Sosyetik Ev Kadınları neden yok bitti mi? Final mi Yaptı?

Sosyetik Ev Kadınları neden yok bitti mi? Final mi Yaptı?

Sosyetik Ev Kadınları neden yok bitti mi? Neden Yok? Kanal D ekranlarında kısa bir süre önce başlayan ve büyük umutlar ile izleyenleri ile buluşan Sosyetik ev Kadınları programı ile ilgili çarpıcı gelişmeler açıklandı. televizyon programları ile ilgili kıyım devam ederken Sosyetik Ev Kadınları adlı program da bu kıyımdan nasibini aldı.. Yeni bölümü yayınlanmayan Sosyetik Ev Kadınları neden yok bitti mi? Neden Yok? Final mi yaptı ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz

Sosyetik Ev Kadınları neden yok bitti mi? Neden Yok?

Yayınlandığı ABD, İngiltere, Kanada, Fransa ve Avustralya gibi birçok ülkede büyük bir beğeni ile takip edilen program pazartesiden itibaren hafta içi her gün Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşuyordu. Türkiye de Kanal D ekranlarında Sosyetik ev Kadınları adı ile yayın hayatına başlayan program reytinglerde istenen sonuçları elde edemeyince sessiz sedasız yayından kaldırıldı.

Kanal D Sosyetik Ev Kadınları Final Mi Yaptı?

Her gün dizilerin ve bazı programların final haberlerinin geldiği son dönemlerde büyük umutlarla başlayan Sosyetik Ev Kadınları programı da reyting canavarına yenik düştü ve yayından kaldırıldı.

SOSYETİK EV KADINLARI BİTTİ Mİ; Sosyetik Ev Kadınları, güzellikleriyle göz kamaştıran, cesaretleriyle hayran bırakan, bazen kırılgan ama çok güçlü kadınlar. Türkiye’nin en sosyetik 5 kadını, hayatlarını tüm gerçeklikleriyle izleyici ile paylaşıyordu ancak programın yayın hayatı çok uzun süreli olmadı.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*