Rastgele Yazı

Söz dizisi Çolak (Serhat KILIÇ) Kimdir? Biyografisi

Söz dizisi Çolak (Serhat KILIÇ) Kimdir? Biyografisi

Star tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Söz dizisi oyuncuları ve karakterlerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Söz dizisinde Çolak (Serhat KILIÇ) Kimdir? Biyografisi ile ilgili detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz..

Söz dizisi Çolak (Serhat KILIÇ) Kimdir? Biyografisi

Star tv ekranlarının fenomen olmaya aday dizilerinden olan Söz dizisinin oyuncuları ve karakterlerini tanımaya devam edelim.Söz dizisinde hiç şüphesi ki en çok dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Çolak karakteri olacak.Söz dizisinde Çolak (Serhat KILIÇ) Kimdir? Biyografisi ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Söz dizisi Çolak (Serhat KILIÇ) kimdir

Söz dizisi Çolak (Serhat KILIÇ) Kimdir? Biyografisi

Kod adı Çolak karekteri ile Söz dizisinde rol alacak olan oyuncu Seksenler dizisinden Ergün karakteri ile yakından tanıdığımız başarılı oyuncunun gerçek adı  Serhat KILIÇ tır.

Söz dizisi Çolak Kimdir zeki, kurnaz ve zalim bir terör örgütü lideri olarak seyirci karşısına çıkacak. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmez. Söz dizisi Çolak gerçek adı İlkeleri ve ahlakı yoktur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için Kıdemli Üsteğmen Yavuz’la olan kişisel hesabını görmek için her türlü yolu denemektedir

Söz dizisi Çolak (Serhat KILIÇ) biyografisi

Söz dizisi Çolak Biyografisi

Söz dizisi Çolak Biyografisi Mustafa Serhat Kılıç, 08 Temmuz 1975 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Malatya’lıdır. Çocukluğu Ankara’da geçmiştir.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*