Rastgele Yazı

Survivor 11 Nisan 2017 Eleme Adayları Kim Oldu? BU Hafta Neden Eleme Yok?

Survivor 11 Nisan 2017 Eleme Adayları Kim Oldu? BU Hafta Neden Eleme Yok?

Survivor da her hafta olduğu gibi bu Salı da kim gitti ve kim elendi soruları merak ediliyor.Survivor severler ise neden eleme olmadığını merak ediyorlar. İşte Survivor ile ilgili tüm detaylar.

Survivor 11 Nisan 2017 Eleme Adayları Kim Oldu? BU Hafta Neden Eleme Yok?

Survivor’da ünlüler ve gönüllüler birleşme partisi sonrası ilk dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Survivor da her hafta olduğu gibi bu Salı da kim gitti ve kim elendi soruları merak ediliyor fakat Survivor yeni bölümünde yani Salı günü eleme olmayacak. Survivor 11 Nisan 2017 Eleme Adayları Kim Oldu? BU Hafta Neden Eleme Yok?

Survivor 2017 BU Hafta Neden Eleme Yok

Survivor 11 Nisan 2017 Eleme Adayları Kim Oldu?

Survivor 2017 de Birleşme partisi öncesi adaya veda eden isim Erdi olmuştu. Birleşme paritsinden sonra Survivor 2017’de bazı kurallar da köklü değişikliğe gidildi. 10 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan Survivor 2017 dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasında büyük çekişmeye sahne olmuş ve izleyenler adeta ekranları başına kilitlenmişti.

Survivor 11 Nisan 2017 Eleme Adayları Kim Oldu

Survivor 10 Nisan 2017 Eleme Adayları Kim Oldu?

Survivor 10 Nisan 2017 tarihli yeni bölüm’de oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetti ve bireysel dokunulmazlık sembolünüde Ogeday kazandı. Ancak değişen kurallar çerçevesinde Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan yarışmacı artık bir isim söyleyemeyecek. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda takım arkadaşları Berna’yı eleme potasına soktular.

Survivor 2017 Eleme Ne Zaman

Survivor 11 Nisan 2017 BU Hafta Neden Eleme Yok? Eleme Ne Zaman Olacak?

Survivor 11 Nisan 2017 tarihli yeni bölümde Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamalara göre; Survivor 11 Nisan 2017 tarihli yeni bölümde eleme olmayacağını ve eleme sisteminde değişiklik olduğunu açıkladı. Yeni sisteme göre birleşme partisi sonrası bu hafta eleme olmayacak. Ancak 2 aday potaya girecek. Önümüzdeki haftada 2 aday daha eleme potasına girerek 4 adaydan biri adaya veda edecek.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*