Rastgele Yazı

Survivor 2017 Birleşme Partisi Ne Zaman?

Survivor 2017 Birleşme Partisi Ne Zaman?

tv8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2017 birleşme partisi ne zaman olacak? Adalar ne zaman birleşecek, Survivor 2017 Birleşme Partisi’ne kimler ve hangi sanatçılar katılacak? İşte detaylar;

Survivor 2017 Birleşme Partisi Ne Zaman?

Survivor 2017 yarışmasının en çok merak edilen bölümlerinden olan Birleşme partisi için geri sayım başladı sevgili takipçiler. tv8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2017 birleşme partisi ne zaman olacak? Adalar ne zaman birleşecek, Survivor 2017 Birleşme Partisi’ne kimler ve hangi sanatçılar katılacak? Detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz

survivor birleşme partisi ne zaman

Haftalarca süren açlık, susuzluk derken yarışmacılar birleşme partisi hayalini kuruyor. Survivor yarışmacıları 3 ayın sonunda dilediği kadar yemek yeme fırsatına kavuşacaklar. Survivor 2017 birleşme partisi son 12 yarışmacı kaldığı zaman olacak. En azından geçtiğimiz sezonlarda böyle olmuştu. Bu sezon da çok fazla bir değişiklik olmayacaktır.

Survivor 2017 Birleşme Partisi’ne Hangi Sanatçılar Katılacak?

Birleşme partisine birbirinden ünlü isimlerde iştirak edecekler. Birleşme Partisine O Ses Türkiye’nin Şampiyon Koçu Hadise ve O Ses Türkiye Birincisi Dodan ile birlikte O Ses’in muhteşem orkestrası Tarık Sezer’de Dominik Cumhuriyetinde olacaklar.
survivor birleşme partisi ne zaman hangi tarihte

Survivor 2017 Birleşme Partisi Ne Zaman?

Survivor 2017 Birleşme Partisi Ne Zaman Olacak? Survivor’da Birleşme Partisi son 16 yarışmacının kaldığı zaman gerçekleşecek. Başka bir değişle 31 Mart tarihi itibariyle birleşme partisine 1 hafta kaldı. Şuanda 17 olan yarışmacı arasından bir yarışmacı daha elenerek birleşme partisine ulaşılmış olacak.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*