Rastgele Yazı

Survivor 2017 Yeni Bölüm 26 Mart Gönüllüler’den Kim Elendi?

Survivor 2017 Yeni Bölüm 26 Mart Gönüllüler’den Kim Elendi?

Tv8 ekranlarında yayınlandığı her gün adeta fırtınalar estiren yarışma programı Survivor 2017’nin 26 Mart pazar günü yani bugün yayınlanan yeni bölümü’nde Dokunulmazlık oyunu oynanıyor.  Survivor 2017 yeni bölüm’de 2.Dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımı kazandı. Survivor 2017 Yeni Bölüm 26 Mart Gönüllüler’den Kim Elendi? Ada Konseyi’nde neler oldu? İşte Detaylar;

Survivor 2017 Yeni Bölüm 26 Mart Gönüllüler’den Kim Elendi?

Survivor 2017 yarışmasının bugün yayınlanan yeni bölümü‘nde yine dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Dominik Cumhuriyetinde hava şartları o kadar zorlu ki yarışmacılar adeta soğuktan ve yağmurdan diyebiliriz.  Yaşan bu zorlu hava koşullarında Survivor 2017 Yeni Bölüm 26 Mart Gönüllüler’den Kim Elendi? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor 2017 Yeni Bölüm 26 Mart Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı?

Son 5 dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı adeta canlarını dişlerine taktılar ve 25 Mart 2017 de oynanan dokunulmazlık oyununu kazandılar. Bugün oynanan dokunulmazlık oyunu adeta doğa ile savaşa döndü. Yağmur ve Soğuk ile de mücadele etmek zorunda kalan yarışmacılar adeta soğukta dondurma oldular desek yeridir.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*