Rastgele Yazı

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? ile ilgili herkes merak içinde bekliyor sevgili survivor severler. 11 Mart 2018 pazar günü yayınlanacak Survivor yeni bölüm’de heyecan yine dorukta olacak sevgili takipçiler. Zira son zamanlarda sürekli oyun kaybeden gönüllüler takımı artık oyuna geri dönmek istiyor. All Star Dokunulmazlık serisinde 11 Mart oyununda seriyi 4-0 yapacak ve Gönüllüler’den bir kişi daha gönderebilecekler mi? 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarının reyting rekortmeni programları arasında yer alan ve yayınlandığı günlerde reytinglerde 1.liği kimselere kaptırmayan Survivor 2018 yarışmasının 11/03/2018 pazar günü yayınlanacak yeni bölümü’nde yine bir dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Son 3 dokunulmazlık oyununu kazanarak Gönüllüler takımından 3 kişi göndermeyi başaran All Star takımı bakalım galibiyet serisini 4-0 a taşıyabilecek mi?

Survivor  11 Mart 2018 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı?

All Star ise henüz bir oyun kaybetmediğinden herhangi bir arkadaşını göndermek zorunda kalmadılar. All Star arada oyun kaybetse bile Dokunulmazlığı kaybetmediği sürece aralarındaki huzur ortamı bozulmayacaktır. Aksi bir durumda ise alttan alta gruplaşmaların olduğu All Star Takımı’nda ciddi tartışma ve kavgaları görmemiz çok uzak olmaz.

Survivor  11 Mart 2018 Son Bölüm’de Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu’nun kimin kazandığı henüz belli olmamakla birlikte Survivor Panaroma’da yapılan yorumlarda Gönüllüler Takımı’nın bu oyunu kazanabileceği ima edildi. Şu haliyle nasıl kazanacaklar bende bilemiyorum ancak daha önce söylediğim gibi oynanmış oyunlarda All Star’lar her zaman 1-0 önde oluyorlar. Bunu son oynanan Ödül Oyun’unda da gördük. Bu yüzden Gönüllüler’in acil bir ödül oyunu kazanıp kendilerine gelmesi sonrasında ise Dokunulmazlığa ayrı bir havada çıkmaları gerekiyor.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*