Rastgele Yazı

Survivor 2018 Adem ile Turabi Neden Kavga Etti? Adem Turabi Kavgası İzle

Survivor 2018 Adem ile Turabi Neden Kavga Etti? Adem Turabi Kavgası İzle

Survivor 2018 Adem ile Turabi Neden Kavga Etti? Adem Turabi Kavgası İzle Tv8 kranlarının reyting rekortmeni programı Survivor 2018 de Adem ile Turabi kavgası gündeme bomba gibi düştü sevgili takipçiler. Survivor 2018’in son yayınlanan bölümünde Acun ılıcalı Turabi ile Adem arasındaki kavgayı gündeme getirdi.. Acun Ilıcalı çok sert bir açıklamada bulundu. Oyun dönüşünde Adem ile Turabi arasında büyük bir kavga çıktığı ortaya çıktı. Ilıcalı, bir daha kavga ederlerse diskalifiye olacaklarını söyledi.

Survivor 2018 Adem ile Turabi Neden Kavga Etti? Adem Turabi Kavgası İzle

Survivor 2018 Adem ile Turabi Neden Kavga Etti? Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “Kendimizi hiç istemediğimiz bir olayın içinde bulduk. Üzücü bir olay. Oyun dönüşünde Adem ve Turabi arasında çok ciddi bir tartışma yaşandı. Survivor’da hiç istemediğimiz gerginlikteki bir tartışmaydı. Bu olayları tabii ki yaşamak istemiyoruz.

Survivor 2018 Adem ile Turabi Neden Kavga Etti?

İki tarafa da bu olayın çok ciddi bir uyarı olarak bizde karşılı olduğunu ve bir daha yaşanmamasını net olarak tebliğ ettiğimizi söylemiş olayım. Bu boyutta bir tartışmayı asla istemiyoruz ve tekrarlanmamasını sizden garanti şeklinde duymak istiyoruz. Sizden net beklentimiz bunun bir daha yaşamaması. Daha fazla konuşmak istemiyorum, bu konunun kapanıp acilen unutulması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Survivor 2018 Adem ile Turabi Kavgası Video

Survivor 2018 Adem ile Turabi Kavgası Video Yarışmacıları sert bir dille uyaran Acun Ilıcalı’nın bu uyarısnın ardından Adem ile Turabi açıklamalarda bulundu. Gerçek sebebin ne olduğu detaylı bir şekilde anlatılmadığından dolayı bizlerin de aklında bazı soru işaretleri var ancak Adem ve Turabi’nin açıklamalarında geçen özellikle “Bayan yarışmacı arkadaşlarımızdan özür diliyoruz” şeklindeki açıklamaları nedeni ile Turabi ile Adem arasındaki kavganın gerçekten ciddi boyutlarda olduğu ortada

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*