Rastgele Yazı

Survivor 9 Mayıs 2017 Kim Elendi?

Survivor 9 Mayıs 2017 Kim Elendi?

Tv 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2017’nin 09/05/2017 tarihli yeni bölümü’nde yine bir ada konseyi ve eleme heyecanı yaşanacak. Survivor 9 Mayıs 2017 yeni bölüm ada konseyinde neler yaşandı? Kim Elendi? Detaylar haberimizin devamında..

Survivor 9 Mayıs 2017 Kim Elendi?

Tv 8 ekranlarında fırtınalar estiren ve adeta rakip programlara reyting anlamında nal toplatan Survivor 2017’nin 09/05/2017 tarihli yeni bölümü‘nde yine bir ada konseyi ve eleme heyecanı yaşanacak. Survivor 9 Mayıs 2017 yeni bölüm ada konseyinde neler yaşandı? Kim Elendi? ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor 9 Mayıs 2017 Kim Elendi

Survivor 2017 yarışmasında bir süredir Ünlüler takımı rüzgarı esiyor. Ard arda aldıkları galibiyetler ile ödül oyunlarını Gönüllüler takımına kaptırmayan Ünlüler takımı son oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kazanarak zaferlerini adeta taçlandırdılar. Son iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ise Survivor 9 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanacak olan eleme gecesinde potaya aralarından 3 isimi eleme potasına sokmak zorunda kaldılar

Survivor 9 Mayıs 2017 Yeni Bölümde Kim Elendi?

Ard arda dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler takımı her zaman olduğu gibi Berna, Tuğçe ve Ogeday‘ı eleme potasına koydular. Tuğçe’nin ismi 1.ada konseyinde arkadaşları tarafından eleme potasına konurken, dokunulmazlık sembolünü kazanan Anıl ise Ogeday’ın ismini verirken,2. ada konseyinde arkadaşları tarafından Berna’nın ismi eleme potasına koyuldu.

Survivor 9 Mayıs 2017 Elenen Kim Oldu

Survivor 9 Mayıs 2017 Ada Konseyinde Neler Oldu?

Gönüllüler takımında performansları yüksek olan Ogeday ile Tuğçe’nin elem potasına konması takımda şok etkisi yarattı adeta. Fakat Anıl’ın dokunulmazlık sembolünü kazanması takım içinde bütün hesapların ters dönmesine neden oldu. Sonuç olarak Survivor 9 Mayıs 2017 tarihli yeni bölümde yayınlanacak olan ada konseyinde Ogeday, Tuğçce ve Berna üçlüsünden bir kişi hayallerine ve yarışmaya veda edecek..

Survivor 9 Mayıs 2017 Kim Elendi?

Survivor 9 Mayıs 2017 yeni bölümmünde ada konseyinde yaşanan gelişmeler ve kimin elendiği ile ilgili bilgileri sizlerle güncel olarak bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğiz.

Survivor 9 Mayıs 2017 Yeni Bölümde Elenen İsim Tuğçe Oldu

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*