Rastgele Yazı

Survivor (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülünü Kim Kazandı? (13.06.2017)

Survivor (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülünü Kim Kazandı? (13.06.2017)

Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni programı Survivor 2017’nin 13 Haziran 2017 tarihinde yayınlanacak yeni bölümünde yine televizyon tarihinde bir ilk yaşanacak. 13.06.2017 Survivor yeni bölümde oynanacak olan Annenize sorduk oyununda  kazanan kişiye Porsche Cayanne marka araba verilecek. Peki Survivor (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülünü Kim Kazandı? (13.06.2017)

Survivor (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülünü Kim Kazandı? (13.06.2017)

Survivor 2017’nin 13 Haziran 2017 tarihinde yayınlanacak yeni bölümünde yine televizyon tarihinde bir ilk yaşanacak. Acun Ilıcalı yine bombayı patlattı sevgili Survivor severler. Survivor yeni bölümde oynanacak olan Annenize sorduk oyununda  kazanan kişiye Porsche Cayanne marka araba verilecek. Peki Survivor (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülünü Kim Kazandı? (13.06.2017)  ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabileceksiniz..

Survivor 13 Haziran 2017 (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülü

En’lerin yarışması olan Survivor 2017 de heyecan fırtınası dinmek bilmiyor sevgili takipçiler. Yarışmacıların kıyasıya büyük ödüle kavuşmak için mücadele ettikleri Survivor 2017’nin 13 Haizran tarihli yeni bölümü olan son bölümünde yine heyecan verici gelişmeler ile izleyenler ekranları başına kilitlenecek. Büyük Kıbrıs finali’ne sayılı günler kala yarışmacılar artık terlerinin son damlasına kadar mücadeleyi elden bırakmazken Acun Ilıcalı da yarışmacıların motivasyonunu yüksek tutmak için muhteşem ödülleri ard arda sıralıyor. Her yaptığı ile televizyon dünyasına damga vuran Acun Ilıcalı’nın yeni bombası ise hakikaten bomba oldu diyebiliriz.. Survivor 13 Haziran 2017 tarihli yeni bölümde Annenize Sorduk oyunu’nu kazanan kişiye Porsche marka Araba Ödülü verileceğini açıklayan acun tv tarihine de damga vurdu diyebiliriz.

Survivor (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülünü Kim Kazandı- (13.06.2017)

Survivor 13 Haziran 2017 Porsche Araba Ödülü

Son oynanan Dokunulmazlık Oyunlarından ilkini Ünlüler takımı kazanmış, 12 haziran 2017 pazartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu da gönüllüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımında elenme adayları Sabriye ve Serhat olurken, Gönüllüler takımında ise Berna’nın bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanması ile otomatik olarak elenme adayları Ogeday ve Elif olmuştu. Survivor 2017 de dün yapılan ada konseyinde en az oyu alarak elenen isim maalesef Elif oldu.. Maalesef diyorum çünkü Berna ve Sabriye gibi işe yaramaz 2 tane yarışmacı dururken Elif gibi adeta parkuru parçalayan ve her zaman takımına sayı getirmiş bir yarışmacının elenmesi hoşuma gitmedi açıkçası.. Neyse; Elif maalesef 13 haziran 2017 tarihinde yani bugün oynanacak olan Annenize Sorduk oyununda Porsche marka araba ödülü için yarışamayacak..

Survivor 2017’nin 12 Haziran Pazartesi Elif Elendi

Survivor (Annenize Sorduk) Porsche Araba Ödülünü Kim Kazandı? (13.06.2017)

Bildiğiniz gibi daha önce de Survivor 2017 yarışmasında Acun Ilıcalı ödül oyununu kazanan takımın her oyuncusuna birer araba ödülü vererek milletin kalbine indirmişti.:):) Ödül oyununu Ünlüler takımı kazanmıştı.. 13 Haziran 2017 salı günü Annenize sorduk isimli ödül oyununda yine bir araba ödülü var ama ne ödül.. Survivor 13.06.2017 tarihli yeni bölümünde Annenize Sorduk isimli oyunda kazanan kişiye Porsche Cayenne marka muhteşem bir araba ödülü verilecek.. Daha önce oynanan ödül oyunundaki araba ödülünü Ünlüler takımı kazandığı için bizim gönlümüzden geçen isim; bir süredir tek başına canavar gibi mücadele eden ve hemen hemen oynadığı her oyunu kazanan Ogeday’ın Porsche marka araba ödülünü kazanmasından yana..

GÜNCELLEME: Survivor 13 haziran 2017 tarihli Porsche hediyeli ödül oyununda şu sıralar finale kalan iki isim arasında kıyasıya mücadele ediyor. Araba Ödülünde finale kalan 2 isim İlhan Mansız ve Berna..İkiili arasındaki mücadele kıyasıya devama ederken İlhan Mansız bir ara 4-2 öne geçti fakat Berna durumu tekrar eşitlemeyi başardı..

VEEEE KAZANAN BERNA OLDUUUU

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*