Rastgele Yazı

Survivor Türkiye-Romanya Oyunu’nu Kim Kazandı? (10 Mart 2018)

Survivor Türkiye-Romanya Oyunu’nu Kim Kazandı? (10 Mart 2018)

Survivor Türkiye-Romanya Oyunu’nu Kim Kazandı? (10 Mart 2018) ile ilgili herkes merak içinde bekliyor sevgili survivor severler. 11 Mart 2018 pazar günü yayınlanacak Survivor yeni bölüm’de heyecan yine dorukta olacak sevgili takipçiler. Zira son zamanlarda sürekli oyun kaybeden gönüllüler takımı artık oyuna geri dönmek istiyor.  Survivor Türkiye-Romanya Oyunu için ödül oyununu kazanan takım Romanya ile mücadele edecek

Survivor Türkiye-Romanya Oyunu’nu Kim Kazandı? (10 Mart 2018)

İlk oyunu Romanya ile oynayan All Star’lar 2. oyunu da kazanarak Rövanş oyunu oynamaya hak kazanmıştı. Romanya ile durum berabere gelmişti. Peki Romanya ile oynanan 3. oyunu kim kazandı? 

Survivor 2018 10 Mart Türkiye- Romanya 3. Oyunu Kim Kazandı?

Survivor 2018 10 Mart Türkiye- Romanya 3. Oyunu Kazanan kim oldu? Enternasyonel Oyunları ilk olarak geçen sezon Yunanistan ile oyanmış ve Türkiye 2-1 galip gelerek oyunu kazanmış ve Türk yarışmacılar bir hafta Yunanistan’da tatil fırsatı yakalamıştı.

Survivor 2018 10 Mart Türkiye- Romanya 3. Oyunu Neler Oldu Video Bu sene ise Enternasyonel oyunlarının kapsamı genişletilmiş ve Yunanistan’ın yanında Romanya’da eklendi. Romanya ile ilk oynanan iki oyun sonrası seride durum 1-1 olmuştu. Serinin kaçta biteceği henüz belli olmazken 3. oyun bu akşam ekranlarda olacak.

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*