Rastgele Yazı

Survivor Yeni Bölüm Kim Elendi? Dokunulmazlık Oyunu’nu Kim Kazandı?

Survivor Yeni Bölüm Kim Elendi? Dokunulmazlık Oyunu’nu Kim Kazandı?

Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Survivor 2017’nin 26 Mart 2017 tarihinde yani bugün yayınlanacak yeni bölümünde yine bir dokunulumazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Survivor Yeni Bölüm Kim Elendi? Dokunulmazlık Oyunu’nu Kim Kazandı? Merak edilen soruların cevapları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor Yeni Bölüm Kim Elendi? Dokunulmazlık Oyunu’nu Kim Kazandı?

Survivor 2017′ nin 26.03.2017 tarihli yeni bölümü‘nde dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dün oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanamıştı. Uzun bir aradan sonra ilk defa dokunulmazlık oyunu’nu kazanan Ünlüler takımı ard arda kaybettikleri dokunulmazlıkların ardından rahat bir ada konseyi geçirdiler.

Survivor son bölümde elenen kim oldu 26.03.2017

Survivor 2017 Dokunulmazlık Oyunu’nu Kim Kazandı?

Cumartesi akşamı oynanan zorlu dokunulmazlık oyununda bu sefer galip gelen takım uzun bir aradan sonra Ünlüler takımı oldu. Dominik’te yağmurlu ve soğuk bir gece geçiren iki takım da bitkin bir şekilde dokunulmazlık oyununa çıktılar. Gönüllüler takımında kızların özellikle erkeklerin vurdumduymazlığı yüzünden geceyi su içinde geçirmeleri oyun kaybetmelerinde etkili oldu diyebiliriz.

Survivor 26 mart 2017 kim elendi

Survivor Yeni Bölüm Eleme Adayları Belli Oldu

Survivor son bölüm‘de Gönüllüler takımı’nın dokunulmazlık oyununu kaybetmesinin ardından ada konseyinde elenme adaylarını belirlediler. Ünlüler takımı oylama sonucunda Erdi’nin ismini eleme potasına sokarken bireysel dokunulmazlığı kazanan Tuğçe de Berna’nın ismini verdi. Böylelikle ilk Elenme adayları Erdi ve Berna oldu

Survivor Yeni Bölüm Kim Elendi? (26.03.2017)

Survivor 2017’nin 26 mart 2017 tarihli yeni bölümü‘nde yine br dokunulmazlık oyunu daha oynanacak. Dominikte hava şartları oldukça kötü. Yarışmacıların adeta tir tir titreyerek oynayacağı dokunulmazlık oyunu kaderlerini belirleyecek.

Survivor 48. bölüm fragmanı (26 Mart 2017)

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*