Rastgele Yazı

Tatlı Bela 29 Mayıs 84. Bölüm Tüyoları

Tatlı Bela 29 Mayıs 84. Bölüm Tüyoları

Kanal 7 Ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Tatlı Bela tüm heyecanı ile devam ediyor. Tatlı Bela 29 Mayıs 84. Bölüm’de neler olacak? Tatlı Bela’nın önceki bölümünde Astha bir Amerikan Şirketi için sunup yapmaya hazırlanırken Nirancan’ın adamları tarafından kaçırılmış ve sunum yapması engellenmeye çalışılmıştı. Ancak Astha bir şekilde yolunu bulup Nirancan’ın adamlarından kaçmayı başarmış ve sunum yaparak işi kapmıştı.

tatlı bela 29 mayıs

tatlı bela 29 mayıs

Tatlı Bela 29 Mayıs 84. Bölüm Tüyoları Astha sunumunu bitirmiş ve annesi ile birlikte taksi tutarak evin yolunu tutmuştur. Bir yandan evine giden bir yandan da annesi ile sohbet eden Astha bir anda kendisini kaçıran adamları görmüştür. Tatlı Bela 29 Mayıs 84. Bölüm Tüyoları Hemen telefonunun çıkararak onları kayıt etmiştir. Artık Astha’nın elinde Nirancan’ın gerçek yüzünü gösterecek kanıtlar vardır. Bir an önce bu görüntüleri Slok’a gösterecektir.

tatlı bela astha kaçırılıyor

tatlı bela astha kaçırılıyor

Nirancan ile karşılaşan Astha elinde görüntüler olduğunu ve gerçek yüzünü Slok’un göreceğini söyleyerek onu delirtir. Nirancan ise Slok’un geldiği sırada onu Astha ile görüştürmeyerek bir işe gönderir. Astha Slok’a görüntüleri gösteremez. Slok’un evden ayrılmasıyla Nirancan hemen Astha’nın elinde olan görüntülerin peşine düşer. Tatlı Bela 29 Mayıs 84. Bölüm Tüyoları Astha’dan zorla telefonu alarak görüntüleri siler. Ancak Astha Slok’a mesaj gönderdiğini ve kendi telefonunun kırılmasının öneminin olmadığını söyler.

tatlı bela yeni bölüm

tatlı bela yeni bölüm

Bunun üzerine Nirancan adamını arayarak Slok’un o mesajı görmeden silmesini ister. Nirancan ise Astha’nın tehlikeli olduğunu ve onun ölmesi gerektiğini düşünür. Hain bir plan yapar. Astha’yı kaçırarak onu Slok’a öldürtecektir. Karnavalda ok atılan yere Astha’yı kaçırarak bağlamıştır. Slok’a hem ok attıracak ve Ashta’yı eli değmeden öldürecektir.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*