Rastgele Yazı

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs Nirancan

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs Nirancan

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs Nirancan Tatlı Bela dizisinde güç savaşları devam ediyor. Daha önceki bölümlerde Nirancan’dan para isteyen ancak Nirancan’ın ölüm tuzağına takılan Pawar şimdi ise Nirancan’ın korkulu rüyası olmaya kararlı.

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs Nirancan Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan uzun soluklu dizilerden olan Tatlı Bela dizisinde güç savaşları devam ediyor. Nirancan, Pawar’ın yaşadığını öğrendiği andaki şoku atlatsa da Pawar’dan aşırı derecede korkmaktadır. Nirancan’ın korkmakta haklı olduğu ise çok yakında bütün hakkıyla ortaya çıkacaktır. Pawar Slok’a bir kargo göndermiştir. Slok’a gönderdiği kargoda ise sırlarla dolu bir cd vardır. Nirancan ise bu durumdan haberdar olmuş ve bu cd’nin Slok’un eline geçmemesi için büyük çaba harcamaktadır.

Tatlı Bela Dizisi Önceki Bölüm Özetleri:

Tatlı Bela 15 Mayıs 70. Bölüm Tüyoları ve Özeti Kanal 7 ekranlarında Hint serüveni hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de de Hint Filmlerinin ardından Hint dizilerine olan ilgi artıyor. Hint Dizilerinin lideri Kanal 7 olacak gibi. Bu yönde attığı adımlar sonuç verecek gibi duruyor.

 

tatlı bela 15 mayıs son bölüm

tatlı bela 15 mayıs son bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Tatlı Bela bu hafta Pawar’ın Nirancan’a siniri konu alacak. Pawar daha önceki bölümlerde Nirancan’ı arayarak ondan para istemiştir. Nirancan ise bu duruma çare olarak Pawar’ı öldürtmek olarak görmüştür. Ancak Pawar Nirancan’ın hazırladığı tuzaktan sağ olarak kurtulmuş ve hesap sormak için Nirancan’ın evine kadar gelmiştir. Pawar’ın yaşadığını gören Nirancan ise büyük bir şok yaşamaktadır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*