Rastgele Yazı

Tatlı Bela 72. Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Mayıs

Tatlı Bela 72. Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Mayıs

Tatlı Bela 72. Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Mayıs Tatlı Bela dizisinin son bölümünde Nirancan Pawar’ın elindeki cd’nin başka birinin eline geçmemesi için çaba sarfetmiştir. Ancak Asta, Nirancan ve Pawar’ın telefon konuşmalarını dinlemiş ve Pawar’a ulaşmak gerektiğini anlamıştır. Nirancan ise Asta’ya elinden geldiğince kötü davranmaya ve Asta ve Slok’un aralarını açmaya devam etmektedir.

Tatlı Bela 72. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Tatlı Bela 72. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Tatlı Bela 72. Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Mayıs Hain planlarını her geçen gün arttıran Nirancan ise şimdi Asta’nın eline düşmüştür. Asta bu cd’ye ne pahasına olursa olsun ulaşmaya niyetlidir. Pawar’ın telefonunu Nirancan’ın telefonundan gizlice alarak Pawar’la konuşur. Pawar’dan cd’yi kendisine vermesini ister. Pawar ise ne gibi bir çıkarı olacağını sorar. Asta cd’yi kendisine vermesi karşılığından Nirancan’dana daha yüksek para vereceğini söyler. Pawar ve Asta anlaşır ve Asta Pawar’a nereye gelmesi gerektiğini söyler.

Nirancan ise bu arada boş durmamaktadır. Tatlı Bela 72. Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Mayıs Nirancan ne gibi bir hainlik yapsam ve kendimi aciz göstersem telaşındadır. Nirancan evi yakmayı planlamasa da perdeleri tutuşturur. Ancak alev o kadar hızlı yayılır ki birden evin her yerini sarar. Nirancan bile ne yapacağını bilemezken yardım gecikmez ve o alevlerin arasından Nirancan’ı kurtarırlar.

Tatlı Bela 17 Mayıs Fragmanı

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs Nirancan Tatlı Bela dizisinde güç savaşları devam ediyor. Daha önceki bölümlerde Nirancan’dan para isteyen ancak Nirancan’ın ölüm tuzağına takılan Pawar şimdi ise Nirancan’ın korkulu rüyası olmaya kararlı.

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs

Tatlı Bela 71. Bölüm 16 Mayıs Nirancan Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan uzun soluklu dizilerden olan Tatlı Bela dizisinde güç savaşları devam ediyor. Nirancan, Pawar’ın yaşadığını öğrendiği andaki şoku atlatsa da Pawar’dan aşırı derecede korkmaktadır. Nirancan’ın korkmakta haklı olduğu ise çok yakında bütün hakkıyla ortaya çıkacaktır. Pawar Slok’a bir kargo göndermiştir. Slok’a gönderdiği kargoda ise sırlarla dolu bir cd vardır. Nirancan ise bu durumdan haberdar olmuş ve bu cd’nin Slok’un eline geçmemesi için büyük çaba harcamaktadır.

Tatlı Bela Dizisi Önceki Bölüm Özetleri:

Tatlı Bela 15 Mayıs 70. Bölüm Tüyoları ve Özeti Kanal 7 ekranlarında Hint serüveni hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de de Hint Filmlerinin ardından Hint dizilerine olan ilgi artıyor. Hint Dizilerinin lideri Kanal 7 olacak gibi. Bu yönde attığı adımlar sonuç verecek gibi duruyor.

 

tatlı bela 15 mayıs son bölüm

tatlı bela 15 mayıs son bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Tatlı Bela bu hafta Pawar’ın Nirancan’a siniri konu alacak. Pawar daha önceki bölümlerde Nirancan’ı arayarak ondan para istemiştir. Nirancan ise bu duruma çare olarak Pawar’ı öldürtmek olarak görmüştür. Ancak Pawar Nirancan’ın hazırladığı tuzaktan sağ olarak kurtulmuş ve hesap sormak için Nirancan’ın evine kadar gelmiştir. Pawar’ın yaşadığını gören Nirancan ise büyük bir şok yaşamaktadır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*