Rastgele Yazı

Tatlı Bela Yeni Bölüm Fragmanı : Asta Başkasıyla mı Evlenecek?

Tatlı Bela Yeni Bölüm Fragmanı : Asta Başkasıyla mı Evlenecek?

Ekranların sevilen hint dizilerinden olan Tatlı Bela’da heyecan dinmek bilmiyor. Tatlı Bela dizisi’nin yeni bölümünde Asta Başkasıyla mı Evlenecek? Tatlı Bela Yeni Bölüm’de neler olacak?

Tatlı Bela Yeni Bölüm Fragmanı : Asta Başkasıyla mı Evlenecek?

Tatlı Bela Yeni Bölüm tüyoları

Bildiğiniz üzere Tatlı Bela Yeni Bölüm tüyoları‘nda en çok merak edilen konulardan bir tanesi Slok’un Asta’ya karşı tutumunun düzelip düzelmeyeceği konusu. Büyük aşklar ve dostluklar büyük kavgalar ile başlarmış.. Slok ile Asta Tatlı Bela dizisi’nin ilk bölümlerinde büyük sorunlar ve kavgalar yaşamışlar fakat bu kavgalar Slok ile Asta‘yı birbirlerine daha çok yakınlaştırmıştı.

Tatlı Bela Yeni Bölümde Asta Başkasıyla mı Evlenecek

 

Tatlı Bela Yeni Bölüm’de Neler Olacak?

Tatlı Bela Yeni Bölüm’de neler olacak? Slok ile asata’nın bu yakınlaşması en sonunda evlilik ile sonuçlanmıştı. Gelin Görün ki Slok daha evliliğin ilk günlerinde asıl niyetini Asta’ya belli etmişti.Slok güya kendisini bu zamana kadar küçük düşüren, babası Nirancan’ın başını yere eğdiren Asta’dan intikam almak için bu evliliği gerçekleştirdiğini ilk gece itiraf etmiştir.

Tatlı Bela Yeni Bölüm Fragmanı-Asta Başkasıyla mı Evlenecek

Tatlı Bela Yeni Bölüm Fragmanı : Asta Başkasıyla mı Evlenecek?

Tatlı Bela Dizisi’nin yeni bölümleri’nde Asta başkası ile evlenmek için girişimlerde bulunacak sevgili takipçiler.Angeli ve herkese şirin görünen ancak arka planda herşeyi organize eden Nirancan’da Asta’yı ezmeye devam ederler. Bütün bunlar yaşanırken Slok bir kişi tarafından tutulur elleri bağlı bir şekilde bir odaya hapsedilir. Aynı zamanda bu kişi Asta ile evlenmek üzeredirler.

 

İstanbul’lu Gelin 4. Bölüm Fragmanı Tüyoları
  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*