Rastgele Yazı

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Kimdir? Resimleri ve İnstagram Hesabı

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Kimdir? Resimleri ve İnstagram Hesabı

Star tv ekranlarında yeniden yayın hayatına başlayan Türk Malı dizisi yenilenen kadrosu ile ilgileri üzerine çekiyor. Türk Malı dizisinde Erman Kuzu’nun kızı rolünde Selin Kuzu karakterini canlandıran Buse Narcı Kimdir? Resimleri ve İnstagram facebook adresi ile ilgili merak ettiğinizi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz..

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Kimdir? Resimleri ve İnstagram Hesabı

Star tv ekranlarının yeni sezon bombaları arasında yer alan ve bir döneme damgasını vuran Türk Malı dizisi yeniden izleyici karşısında yerini aldı. Yenilenen oyuncu kadrosu ile gözdolduran Türk Malı dizisisinde Erman Kuzu’nun kızı rolünde Selin Kuzu karakterini canlandıran Buse Narcı Kimdir? Resimleri boyu kilosu ve sosyal medya hesapları ile ilgili sizleri bilgilendirelim.

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Kimdir

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Kimdir? Resimleri

Türk Malı dizisisinde Erman Kuzu’nun kızı rolünde Selin Kuzu karakterini canlandıran oyuncunun adı Buse Narcı dır. 1993 yılında Muğla’nın Fetihye ilçesinde dünyaya gelen Buse Narcı‘nın boyu 1.65 dir. İlk olarak atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programına katılarak ilk soruda elenince adından bir süre bahsettirdi.

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Kimdir boyu kilosu

 

Daha sonra Bugün Ne Giysem adlı moda programında boy gösterdi.Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) hakkında bilinenler şimdilik bu kadar. Çok da parlak bir geçmişe sahip değil anlayacağınız:):)

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) Kimdir? Resimleri ve İnstagram Hesabı

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı)’nun instagram ve sosyal medya hesapları ile ilgili ayrıntılı bilgileri herkese açık olarak paylaşmayı şimdilik uygun bulmuyoruz. Eğer öğrenmek istyen takipçilerimiz olursa konu altından yorum yazarak bize bildirirlerse isteyen kişiler ile paylaşabiliriz.

Türk Malı Selin Kuzu (Buse Narcı) facebook instagram

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*