Rastgele Yazı

Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir? Biyografisi

Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir? Biyografisi

Tv8 ekranlarında yep yeni bir program önümüzdeki günlerde yayına başlayacak. Gerçek yaşam hikayelerini canlı yayında gerçek kahramanların katılımıyla anlatılacağı  Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir? Biyografisi ve resimleri ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir? Biyografisi

Yıllardır medya dünyasında yapımcı, programcı ve sunucu olarak farklı platformlarda görev alan Lütfiye Pekcan’ın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir? Biyografisi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor..

Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir

Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Konusu ve Konsepti

Kadınların sesine kulak veren Lütfiye Pekcan ile Yaşamdan Hikayeler adlı program canlı yayında avukat, dedektif ve psikiyatrist gibi uzmanlar yardımıyla kadınlara rehber olmayı amaçlıyor..Programın yapımcılığını yıllardır gündüz kuşaklarında birçok başarılı projeye imza atan Hülya Sepken (Ph Yapım) üstlenecek.

Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan resimleri

Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir? Biyografisi

Medya dünyasına ilk olarak Trt Haber Merkezinde adım atan Lütfiye Pekcan,SHOW TV, CNN Türk ve FOX TV’de haber yayın koordinatörü, TV8, CİNE5 ve D Prodüksiyon’da program müdürü olarak görev yaptı. Lütfiye Pekcan aynı zamanda Reha Muhtar ile “Ateş Hattı” programında da yapımcı olarak görev yapmıştır. Medya dünyasında oldukça uzun soluklu ve sağlam bir geçmişi olan Lütfiye Pekcan yakın tarihe damga vuran Kosova Savaşı ve İmralı davaları gibi pek çok önemli olayları milyonlarca izleyici aktaran isimlerin başında geliyor.

Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Lütfiye Pekcan Kimdir?

‘3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır’ adlı romanla okuyucularıyla paylaşan Lütfiye Pekcan, evli ve 1 çocuk annesidir

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*