Rastgele Yazı

Vatanım Sensin Aleksi (Berker Güven) Kimdir ?

Vatanım Sensin Aleksi (Berker Güven) Kimdir ?

Vatanım Sensin Aleksi (Berker Güven) Kimdir ? Vatanım Sensin Aleksi Hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Vatanım Sensin dizisi’nin oyuncu kadrosu her geçen gün gelen oyuncular ile genişliyor.

Vatanım Sensin Aleksi Hakkında Merak ettikleriniz: Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Vatanım Sensin dizisinde Aleksi karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek ismi Berker Güvendir.1994 yılında İzmirde dünyaya gelen Berker 23 yaşındadır.Vatanım Sensin Aleksi ; İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun olan Berker eğitiminin tamamlanması ile direkt oyunculuk eğitimi almıştır.

Vatanım Sensin Aleksi Biyografisi

Craft oyunculuk atölyesinde de çalışan Berker ilk olarak Babam isimli sinema filmi ile izleyenler ile buluşmuştur.Kariyerinin henüz başında olan Berker Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülü ile Üstün Genç Oyunculuk ödülünü kazanmıştır.Berker Güven Vatanım Sensin Dizisinde Aleksi karakterini canlandıracaktır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*