Rastgele Yazı

Vatanım Sensin 28.Bölüm Fragmanı Özeti : Eftalya ölecek mi, yaşayacak mı?

Vatanım Sensin 28.Bölüm Fragmanı Özeti : Eftalya ölecek mi, yaşayacak mı?

Kanal d nin sevilen dizilerinden olan Vatanım Sensin’in 27.bölümü olan son bölümü yine izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Vatanım Sensin yeni bölüm de Kurtuluş mücadelesi gittikçe daha geniş kitlelere yayılmaya devam ederken Vatanım Sensin 28.Bölüm Fragmanı Özeti : Eftalya ölecek mi, yaşayacak mı?

Vatanım Sensin 28.Bölüm Fragmanı Özeti : Eftalya ölecek mi, yaşayacak mı?

Vatanım Sensin yeni bölüm de Kurtuluş mücadelesi gittikçe daha geniş kitlelere yayılmaya devam ederken Hamilton, Vasili ve Tevfik’in tüm kışkırtmalarına rağmen Mustafa Kemal’ güvenen ve inananları sayısı da gün geçtikçe artıyor. Peki Vatanım Sensin Eftalya ölecek mi, yaşayacak mı?

Vatanım Sensin dizisinde Eftalya ölecek mi

Vatanım Sensin Eftalya ölecek mi

Vatanım Sensin Dizisi‘nde Başlarda Tevfik’e olan aşkı sonradan nefrete dönmüş gibi görünse de başına gelenlerin tek sebebi Tevfik’e duyduğu aşktı. Eftelya her zaman Tevfik ile mutlu bir yaşamın hayallerini kurdu ancak bir süre sonra  Tevfik’i tanımaya başladıkça bunun hayalden öte birşey olamayacağını anlasa da duygularına söz geçiremedi. Öyle ki Tevfik’in hayattaki tek amacı; Cevdete duyduğu kin ve kişisel menfaatleri olmuştu

Vatanım Sensin dizisinde Eftalya yaşayacak mı

Vatanım Sensin 28.Bölüm Fragmanı Özeti

Eftelya’nın bundan sonraki tek gayesi babasını kurtarmaktır ve bu uğurda her şeyi yapmayı göze almıştır.Tevfikten sonra Hamilton’un Eftalya‘dan sitediği şey ise Azize’yi öldürmesi olmuştur ve babasını kurtarmak için Eftalya bu görevi de yapmayı kabul eder fakat sonradan vazgeçer. Bir türlü işler istediği gibi gitmeyen Hamilton adeta deliye döner ve Eftalya’nın gözleri önünde babasının boğazını keser. Artık kaybedecek bir şeyi kalmayan Eftalya ise her şeyi Kuvvacılara haber ettiğini Hamiltona söyler.

Vatanım Sensin 28.bölüm tüyoları Eftalya ölecek mi

Vatanım Sensin 28.Bölüm Fragmanı Özeti : Eftalya ölecek mi, yaşayacak mı?

Kendini iyice kaybeden Hamilton, genç kadının boğazına yapışıp, nefesi kesilene kadar sıkar. Hiç bir şey olmamış gibi odadan çıkan Hamilton arkasında Hristo’nun cansız bedenini ve yerde hareketsiz yatan Eftalya’yı bırakır. Şimdi izleyenlerin aklında Eftalya yaşıyor mu yoksa öldü mü sorusu var.

 

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*