Rastgele Yazı

Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Daha önce yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran doktorlar dizisi yeniden hayata geçiyor. Sevilen dizi doktorlar yeni kadrosu ile reyting sıralamasını bozmaya geliyor. Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu ile sizlerle birlikteyiz.

Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Daha önce yayınlandığı dönemde izleyenler tarafından oldukça sevilen dizi Doktorlar yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Eski Doktorlar dizisi’nde başrolde bildiğiniz gibi şarkıcı ve oyuncu Kutsi yer alıyordu. Kutsi’nin başrolde oynayıp oynamayacağı şu an muallakta. Çünkü şarkıcı ve oyuncu Kutsi FOX’ta yayınlanan bir dizide Mirat karakterini canlandırıyor.

Yeni Doktorlar Dizisi oyuncu kadrosu

Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncuları Kimler

Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri Kutsi’nin başrolde oynayıp oynamayacağı şu an muallakta fakat yeni Doktorlar dizisinde başrol oynayabileceği olasılığını güçlendiren bazı nedenler var.  şarkıcı ve oyuncu Kutsi FOX’ta yayınlanan bir dizide Mirat karakterini canlandırıyor fakat İddiaların sebebi ise bu hafta yayınlanacak dizide Kutsi’nin bir trafik kazası geçirecek olması. Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncuları Kimler olacak? Trafik kazasından Mirat karakteri eğer kurtulamayıp ölürse dizide rolü bitecek olan Kutsi’nin bu dizide oynama olasılığı çok fazla olacak gibi görünüyor

Yeni Doktorlar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Cast çalışmaları devam ederken oyuncular açıklanır açıklanmaz sizlerle bu başlık altından paylaşacağız.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*