Rastgele Yazı

Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin Nasıl Kurtulacak?

Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin Nasıl Kurtulacak?

Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin Nasıl Kurtulacak? Show Tv ekranlarında 18 mart cumartesi günü ikinci bölümü ile ekranlara gelen Yeni Gelin dizisinde Şirin nasıl bir duruma düşecek. Şirin’i kim kurtaracak. Hepsi ve daha fazlası 25 mart cumartesi günü yayınlanacak olan Yeni Gelin 3. Bölüm’de olacak.

Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin Nasıl Kurtulacak

Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin Nasıl Kurtulacak

Yeni Gelin 2. bölümde iki aşiretin küllenen düşmanlığı Bella ve Hazar’ın evliliği ile yeniden alevlenmiştir. Bozok aşiretinin Duran aşiretine verdiği söz bozulmuş ve düşmanlık yeniden başlamıştır. Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin Nasıl Kurtulacak? Bunu bilen Bella ve Hazar kendilerinin sebep oldukları düşmanlığa yine kendilerinin müdehale edebileceklerini düşünerek bu durumu düzeltmek istemektedirler. Ancak olaylar Bella ve Hazar’ı çoktan aşmıştır. Yeni Gelin 3. Bölüm Bu arada da Kalender ile Kağan Baran Ağa ile pazarlık yapmaktadır. Bu pazarlığın sonu ise herkesin hayatını baştan sona yenileyecek bir niteliktedir.

Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin

Yeni Gelin 3. Bölümde Şirin

Bella ve Hazar’ın aşkının sonunda Şirin zarar görecektir. Yeni Gelin 3. Bölüm fragmanı Daha da kötüsü Şirin’in en güvendiği isim olan Hazar bir dizi yanlış anlama ile Şirin’e destek olacak zannedip Şirin’e bilmeden kötülük yapacaktır. Bella ise bu durumu Hazar’a bir türlü anlatamamakta ve durumu düzeltmek için çırpınmaktadır. Bella Şirin’i kurtarabilecek mi? Şirin ne yapacak? Şirin kaderine razı olacak mı?

Hepsi ve daha fazlası 25 mart cumartesi günü yayınlanacak olan Yeni Gelin 3. Bölüm ile Show Tv ekranlarında olacak.

Yeni Gelin 3. Bölüm fragmanı


 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*