Rastgele Yazı

Yeni Gelin 4.Bölüm Fragmanı Özeti (1 Nisan 2017)

Yeni Gelin 4.Bölüm Fragmanı Özeti (1 Nisan 2017)

Show tv ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan ve kısa sürede izleyenler tarafından oldukça beğenilen Yeni Gelin dizisi Yeni Gelin 4.Bölüm fragmanı ve özeti ile sizlerle birlikteyiz. Yeni Gelin 4.Bölüm Framanı Özeti (1 Nisan 2017) ve tüyoları ile ilgili detaylar yazımızın devamında sizlerle

Yeni Gelin 4.Bölüm Framanı Özeti (1 Nisan 2017)

Yeni Gelin son bölümde, Bella ile Hazar’ın evliliği iki aşiretin düşmanlığını alevlendirdi. Şirin kaderine razı olmaya çalışsa da Bella onu ikna etmeye çalıştı. Yeni Gelin 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki haberimizde bulunuyor

Yeni Gelin 4.Bölüm Fragmanı Özeti

Yeni Gelin 4.Bölüm Framanı Özeti (1 Nisan 2017)

Yeni Gelin 4. bölüm fragmanı Videosu  Bella’nın zorlu süreci devam ediyor. Kalender ağanın hanımları ağaya kızıp evi terk ediyor. Bella yeni Türk gelenek ve göreneklerine gün geçtikçe alışacak gibi duruyor.

Yeni Gelinin 4. bölüm Özeti; Bella ile Hazar’ın evliliği, iki aşiretin küllenen düşmanlığını yeniden alevlendirmiş, Bozok’ların Duran’lara verdiği söz bozulmuştur. Yeni Gelin 4.Bölüm Fragmanı Özeti (1 Nisan 2017) Bu yüzden Bella ve Hazar, bunu kendileri tamir etmek isteyecektir. Fakat olaylar ikisini de aşmış, aşiretler birbirine girmiştir.

Yeni Gelin 4.Bölüm Fragmanı

Yeni Gelin 4.Bölüm’de Neler Olacak

Yeni Gelin 4.Bölüm Tüyoları Yanlış anlamalar silsilesi, Hazar’ı, bu işi engellemek değil desteklemek için motive edince Şirin’in tek güvendiği dayanağı olan Hazar da devreden çıkar. Yeni Gelin 4.Bölüm Fragmanı Özeti (1 Nisan 2017) Şirin, kaderine razı olmalıdır. Hazar, artık bu işi desteklese de Bella asla ikna olmaz. Şirin için mücadeleye devam eder.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*