Rastgele Yazı

Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Tüyoları İlk İzle

Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Tüyoları İlk İzle

Show tv ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan ve yeni olmasına ragmen izleyenler tarafından oldukça sevilerek takip edilen dizi Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı ve Tüyoları ile sizlerle birlikteyiz. Yeni Gelin Dizisi’nin 5.Bölüm Fragmanı ve Özeti’nde heyecan hız kesmeden devam ediyor sevgili takipçiler.

Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Tüyoları İlk İzle

Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Tüyoları İlk İzle ; Show tv nin yeni dizisi olan Yeni Gelin kısa süre içerisinde izleyenler tarafından oldukça beğenildi. Öyle ki yayın günü olan Cumartesi Survivor’dan sonra reytingler de ikinci sıraya oturdu bile. 8 Nisan 2017 tarihinde yeni bölümü olan Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Tüyoları adlı konumuz ile sizlerle birlikteyiz.,

yeni gelin yeni bölüm özeti ve tüyoları

Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Tüyoları

Yeni Gelin 5.Bölüm Özeti; Yeni Gelin dizisinde Kalender Ağa’nın 3 eşi evden ayrılıyor. Şer ittifakı kurulmuştur. Bella’ya karşı, içerde kaynanaları, dışarıda da annesi planı yapmıştır. Planları tıkır tıkır işleyen eski gelinleri ise yeni gelişmeler bekliyor olacak.  Bella’ya karşı, içerde kaynanaları, dışarıda da annesi planı yapmıştır.  Bu sefer oynayacakları oyun, Bella’yı, gerçekten çok zor duruma düşürecektir. Kadınların, planları tıkır tıkır işler.

8.03.2017 Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Tüyoları

Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı ve Tüyoları; Hazar’ın Baran’ı yine sırtından vurması nedeni ile Baran kendince intikam planları yapmaya başlar ve bu konuda da oldukça beceriklidir diyebiliriz. Baran’ın intikamı acı olur. Bozok’ları hiç tahmin etmedikleri bir yerden vurur. 8.03.2017 Yeni Gelin 5.Bölüm FragmanıBaran’ın hamlesiyle Bozok aşireti ve Kalender Ağa, büyük bir tehlikenin eşiğine gelir.

Yeni Gelin 5.Bölüm Fragmanı Özeti

Yeni Gelin Yeni Bölüm (5.Bölüm) Özeti 

Yeni Gelin Yeni Bölüm olan 5.Bölüm Özeti’nde ; Kalender Ağa’nın bu zamana kadar sahip olduğu her şey elinden gitmek üzeredir. Fakat Kalender Ağa ve oğullarının kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Yeni Gelin Yeni Bölüm Tüyoları video Hem kaybettiklerini geri almak, hem de Baran’ın planını tersine çevirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Yeni Gelin 5.Bölümde Neler Olacak

Yen Gelin 5.Bölüm’de Neler Olacak?

Yen Gelin 5.Bölüm’de Neler Olacak? Bu sırada konaktaki kadınlar da tüm bunların tek sebebi olan Bella’dan kurtulmanın planı içindedir. Şer ittifakı kurulmuştur. Sonunda Bella, hem kocasının hem de Kalender Ağa’nın gözünden düşecektir. Bella’nın kendini aklaması bu sefer nerdeyse imkansızdır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*