Rastgele Yazı

Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs)

Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs)

Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs) Hindistan’ın uzun soluklu dizilerinden olan Zor Sevda dizisini bundan böyle Kanal 7 ekranlarında takip etmekteyiz. Hint filmlerine olan ilginin ardından bakalım Hint dizilerine olan ilgi ne seviyede olacak.

Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs)

Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs)

15 Mayıs 2017 Pazartesi

Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs) İmran ve Nikad mutlu bir şekilde dünya evine girmeye hazırlanmaktadır. Bu esnada Hasena, Raşid’in iki ailesini olduğunu söyler. Ortalığı bir tedirginlik kaplar. Hasena bu sözünün ardından daha büyük bir gerçeği söyler. Asaf ile Ayan’ın kardeş olduğunu. Dolayısıyla oğlunun böyle bir kız ile evlenmesine gönlünün razı gelmediğini açık açık söyler. Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs)

zor-sevda-imran

zor-sevda-imran

İmran ile Nikad taş nişanlanacaklarken Hasena duruma müdehale eder. Büyük dayı olan Ayan’a Asaf ile görüşmesinin Nikad’ın mutluluğuna engel olduğunu söyler. Ayan ise Asaf’ın kendisine ne kadar yardım ettiğini ve geçmişte büyük iyiliklerinin dokunduğunu anlatır ve ağabeyi ile görüşmekten vazgeçmek istemediğini ve bunda da haklı olduğunu söyler.

zor-sevda-son-bolum

zor-sevda-son-bolum

Zor Sevda 11. Bölüm Fragman ve Özeti (15 Mayıs) Asaf kız kardeşinin nişanında böyle bir durumun yaşanmasına içerler. Hasena’nın amacının farkında olan Asaf duruma müdehale ederek Hasena’ya reddedemeyeceği bir teklif sunar.

 

Zor Sevda dizisi hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

Zor Sevda Son Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*