Rastgele Yazı

Zor Sevda 17 Mayıs 13. Bölümde Niktat’ın Nişanı Bozuluyor

Zor Sevda 17 Mayıs 13. Bölümde Niktat’ın Nişanı Bozuluyor

Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşan Zor Sevda dizisinin 13. bölümünde tüm aile bireyleri Şirin ve Niktat’ın nişan töreni için heyecan içinde beklemektedir. Şirin almış olduğu nişan yüzüğünü Niktat’a vererek takmasını ister. Niktat yüzüğü İmran’a takar.

zor-sevda-17-mayis-ozeti-13--bolum-fragmani--nikhat-in-nisani-bozulur

zor-sevda-17-mayis-ozeti-13–bolum-fragmani–nikhat-in-nisani-bozulur

Zor Sevda 17 Mayıs 13. Bölümde Niktat’ın Nişanı Bozuluyor Hasena ise yüzüğü alıp Niktat’ın yüzüne çarpar. Han ailesi hiçbirşeyden habersiz bir halde neler olup bittiğini anlamaya çalışmaktadır. Çok geçmeden Feroz yaralı bereli bir halde törene gelir. Hasena onu abisi olarak tanıtır. Feroz’un yaralı bereli durumundan Ayan’ın suçlu olduğunu söyleyen Hasena, nişanı iptal ettiğini söyler. Ayan ise Feroz’u törende görmenin şokunu atlatamamış ve abisi ile Feroz’un kaygaları gözünün önünden geçmektedir.

ZOR SEVDA ÖNCEKİ BÖLÜM ÖZET VE FRAGMANLARI

Kanal 7 ekranlarında Hint dizisi serüveni tüm heyecanı ile sürüyor. Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Zor Sevda adlı hint dizisinin 16 mayıs tarihli son bölümünde heyecanlı anlar yaşanacak. Aksiyon filmlerini aratmayacak olan Zor Sevda 12. bölümde Feroz ve adamları Ayanı kaçırmışlardır.

zor sevda 12. bölüm

zor sevda 12. bölüm

Zor Sevda 12. Bölüm Özeti ve Fragmanı 16 Mayıs Ayan’ı yakalayarak kaçıran Feroz ve adamları onu terkedilmiş bir fabrikada esir tutmaktadır. Ayan’ın, Asad ile ilişkisini öğrenmeye çalışan Feroz ve adamları onu bir sandalyeye bağlayıp işkence etmeye çalışırlar ancak Ayan’ı konuşturamamışlardır. Zor Sevda 12. Bölüm Özeti ve Fragmanı 16 Mayıs Ayan bir fırsatını bulmuş ve ellerini bağlandığı iplerden kurtarmayı başarmıştır. Feroz’un boşluğundan yararlanarak adamlarını alt eden Ayan onların ellerinden kurtulmayı başarmış ancak henüz hapsedildiği kullanılmayan fabrikadan kaçamamıştır. Zor Sevda 12. yeni Bölüm Özeti ve Fragmanı Feroz ve adamları onu ararlarken, Ayan da bir yandan abisine haber ulaştırmaya çalışmaktadır. Tam abisi ile konuşup yerini söyleyecekken Feroz onu enseler. Ayan akıllı bir davranışla telefonu kapatmayarak Feroz’u konuşturur ve hapsedildiği yerin adresini abisine vermeyi başarır.

ZOR SEVDA 12. BÖLÜM FRAGMANI

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*