Rastgele Yazı

Zor Sevda 19 Mayıs Yeni Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Zor Sevda 19 Mayıs Yeni Bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Sevilen dizi Zor Sevda’da bugünkü yeni bölümde de heyecan ve üzüntü dolu anlar izleyicileri bekliyor.

Zor Sevda 19 Mayıs Yeni Bölüm Fragmanı ve Tüyoları Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve büyük bir kitle tarafından ilgi ve merakla takip edilen Zor Sevda dizisinin 19 Mayıs yeni bölümünde yine heyecan, üzüntü ve sevinç bir arada olacak. Razia binbir emek ve komplolarla Ayan ve Hümeyra’yı ne yapıp edip nişanlandırmıştır.

zor sevda 15. bölüm fragmanı

zor sevda 15. bölüm fragmanı

Razia büyük bir keyif ile nişan törenini izlerken başına geleceklerden habersizdir. Nikhat’a gelen mesej herşeyi ayan beyan ortaya koyar. Cep telefonunda Ayan ile Hümeyra’nın yatak görüntüleri vardır ve Zor Sevda 19 Mayıs Yeni Bölüm Ayan’ın hiçbirşeyden haberi olmadığı bu işin bir komplo olduğu ayan beyan ortadadır. Nikhat bunu görür görmez nişanı durdurur.

Herkes ne olup bittiğini anlamaya çalışır. Razia ise hala Ayan ve Hümeyra’nın evlenmesi gerektiğini savunmaktadır. Zor Sevda 19 Mayıs Yeni Bölüm Fragmanı Herkes birbirine kızarken Şirin, Hümeyra’ya Ayan’ı isteyip istemediğini sorar. Zor Sevda 19 Mayıs Yeni Bölüm Fragmanı ve Tüyoları Herkes bu cevaba odaklanmıştır artık.

ZOR SEVDA ÖNCEKİ BÖLÜM ÖZET VE FRAGMANLARI

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Zor Sevda tüm garip gelişmeleri ile devam ediyor. Ayan yeme içmeden kesiliyor kardeşine olan üzüntüsünden dolayı. Annesi Şirin ise oğlunun bu halinden oldukça hoşnutsuz. Zor Sevda 19 Mayıs Yeni Bölüm Fragmanı ve Tüyoları Ne yapacağını bilemez bir halde neyin var diye Ayan’a soru soruyor. Ayan ise birşeyim yok diyerek geçiştiriyor.

zor sevda 14. bölüm

zor sevda 14. bölüm

Zor Sevda 14. Bölüm (18 Mayıs 2017) Fragmanı ve Özeti Şirin’in bu zor zamanında Razia gelip ona teselli veriyor. Çocukların zaman zaman böyle psikolojik sorunları olabileceğini böyle davranmalarının normal olduğunu söyleyerek Şirin’i teselli etmeye çalıştığı bir anda Hasena yanında saz ekibi ile çıkagelerek herkesin ağzını açık bırakıyor. Hasena’nın bu beklenmedik ziyareti karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Raşit’in annesi neden geldiğini ve ne yapmaya çalıştığını soruyor. Hasena ise ilişkileri güncel tutmak ve Nikhat’ın mutluluğunu istemem nedeni ile diye cevap veriyor.

ZOR SEVDA 14. BÖLÜM FRAGMANI

Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşan Zor Sevda dizisinin 13. bölümünde tüm aile bireyleri Şirin ve Niktat’ın nişan töreni için heyecan içinde beklemektedir. Şirin almış olduğu nişan yüzüğünü Niktat’a vererek takmasını ister. Niktat yüzüğü İmran’a takar.

zor-sevda-17-mayis-ozeti-13--bolum-fragmani--nikhat-in-nisani-bozulur

zor-sevda-17-mayis-ozeti-13–bolum-fragmani–nikhat-in-nisani-bozulur

Zor Sevda 17 Mayıs 13. Bölümde Niktat’ın Nişanı Bozuluyor Hasena ise yüzüğü alıp Niktat’ın yüzüne çarpar. Han ailesi hiçbirşeyden habersiz bir halde neler olup bittiğini anlamaya çalışmaktadır. Çok geçmeden Feroz yaralı bereli bir halde törene gelir. Hasena onu abisi olarak tanıtır. Feroz’un yaralı bereli durumundan Ayan’ın suçlu olduğunu söyleyen Hasena, nişanı iptal ettiğini söyler. Ayan ise Feroz’u törende görmenin şokunu atlatamamış ve abisi ile Feroz’un kaygaları gözünün önünden geçmektedir.

Kanal 7 ekranlarında Hint dizisi serüveni tüm heyecanı ile sürüyor. Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Zor Sevda adlı hint dizisinin 16 mayıs tarihli son bölümünde heyecanlı anlar yaşanacak. Aksiyon filmlerini aratmayacak olan Zor Sevda 12. bölümde Feroz ve adamları Ayanı kaçırmışlardır.

zor sevda 12. bölüm

zor sevda 12. bölüm

Zor Sevda 12. Bölüm Özeti ve Fragmanı 16 Mayıs Ayan’ı yakalayarak kaçıran Feroz ve adamları onu terkedilmiş bir fabrikada esir tutmaktadır. Ayan’ın, Asad ile ilişkisini öğrenmeye çalışan Feroz ve adamları onu bir sandalyeye bağlayıp işkence etmeye çalışırlar ancak Ayan’ı konuşturamamışlardır. Zor Sevda 12. Bölüm Özeti ve Fragmanı 16 Mayıs Ayan bir fırsatını bulmuş ve ellerini bağlandığı iplerden kurtarmayı başarmıştır. Feroz’un boşluğundan yararlanarak adamlarını alt eden Ayan onların ellerinden kurtulmayı başarmış ancak henüz hapsedildiği kullanılmayan fabrikadan kaçamamıştır. Zor Sevda 12. yeni Bölüm Özeti ve Fragmanı Feroz ve adamları onu ararlarken, Ayan da bir yandan abisine haber ulaştırmaya çalışmaktadır. Tam abisi ile konuşup yerini söyleyecekken Feroz onu enseler. Ayan akıllı bir davranışla telefonu kapatmayarak Feroz’u konuşturur ve hapsedildiği yerin adresini abisine vermeyi başarır.

ZOR SEVDA 12. BÖLÜM FRAGMANI

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*