Rastgele Yazı

Zuhal Topal 12 Haziran 2017 Tüyoları Hanife Muhammete Ne Cevap Verecek??

Zuhal Topal 12 Haziran 2017 Tüyoları Hanife Muhammete Ne Cevap Verecek??

Sevilen ve büyük ilgi ile takip edilen izdivaç programı Zuhal Topal’la nın 12.06.2017 pazartesi günü yayınlanacak yeni bölüm tüyoları adeta bomba niteliğinde. Zuhal Topal 12 Haziran 2017 Tüyoları Hanife Muhammete Ne Cevap Verecek??

Zuhal Topal 12 Haziran 2017 Tüyoları Hanife Muhammete Ne Cevap Verecek??

Zuhal Topal’la adlı izdivaç programında patlayan bombaların ardı arkası kesilmiyor adeta. Son olarak Serkan’ın çağrısı ile programa tekrar gelen Hanife, Serkan ile bir yola tekrar girmeye hazırdı fakat Serkan’ın kesin olmayan tavırları nedeni ile bir türlü Hanife’nin güvenini kazanamamıştı. Serkan’ın hal ve hareketlerinden anlaşılıyordu ki Hanife’nin kendisine aşık olduğundan ve onu istediğinden çok emin gibi duruyordu. Fakat Hanife her fırsatta kendisini kazanmak için birşeyler yapması gerektiğini üzerine basa basa tekrarlıyordu

Zuhal Topal 12-17 Haziran 2017 Tüyoları Hanife Muhammete Ne Cevap Verecek

Zuhal Topal 12 Haziran 2017 Tüyoları Hanife Muhammet Ne Oldu?

Serkan’ın gevşek tavırları ve muhabbetleri Hanife’yi iyiden iyiye kızdırmaya başlamış ancak sabırla işi ciddiyie alacağı zamanı bekliyordu ki Locadaki damat adaylarından Muhammet bombayı patlattı.. Mikrofonu eline alan Muhammet ; EVLEN BENİMLE HANİFE diyerek hanife’ye evlilik teklifinde bulundu..

Bu teklifin ardından Hanife ne Yaptı? Serkan Ne Cevap verdi ve ne yaptı? diye merak ediyorsanız buradaki yazımızda detaylı olarak bahsettik sevgili takipçiler.

zuhal topal yeni hafta tüyoları hanife ile Muhammet evleniyooorrrr!!

Zuhal Topal 12-17 Haziran 2017 Özeti Hanife -Serkan ve Muhammet Aşk Üçgeninde Son Durum ne?

Efendim; Zuhal Topal’ın 9 Haziran 2017 tarihli yeni bölümünde Serkan stüdyoya gelmedi tabi normal olarak. Çünkü Muhammet’in Hanife’ye evlilik teklifi yapmasından sonra deta domates gibi kızarmış ve Hanife’nin de kesin bir dille Muhammeti reddetmemesine oldukça bozulmuştu. Öyle ya kız ömrü boyunca senin gevşek gevşek hareket ederek bir karar vermeni bekleyecek değildi heralde.. Gerçi bu noktada bizde Hanife’den daha farklı tepkiler bekliyorduk fakat göremeyince bizde şaşırdık ne yalan söyleyelim..

muhammedden-olay-yaratan-hanife-itirafi-zuhal-topalla-serkan neden-yok-ne yaptı-ne-dedi

Zuhal Topal 12 Haziran 2017 Tüyoları Hanife Muhammete Ne Cevap Verecek??

Sosyal Medya hesapları üzerinden şöööylemesine bir araştırma yaptık bu sorunun cevabını bulabilmek çin sevgili takiipçiler..Serkan’ın programa gelmemesini Esin’in şantaj videolarına bağlayanlar bile olmuş. Güya Serkan’ın bir önceki çıktığı kız olan Esin’in elinde Serkan’ın çok özel görüntülerinin olduğu video varmış ve o video ile şantaj yapıyormuş…

 

Hanife Muhammete ne cevap verecek? Sorusunun cevabı ile ilgili olarak ise; yine sosyal medyada dolaşan bazı haberlere göre ; Hanife Muhammete evet diyecek diyenler de var, haftasonu Hanife ile Serkan Kapadokya gezisinde balon turu sırasında Serkan’ın Hanife’ye evlilik teklif edeceğini söyleyenlerde var..

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*