Rastgele Yazı

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm : Hanife Geri Döndü Video İzle

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm : Hanife Geri Döndü Video İzle

Star tv ekranlarının en sevilen izdivaç programı Zuhal Topal’la nın 31.05.2017 tarihli son bölümünde fenomen gelin adayı Hanife 152 gün sonra geri döndü. Serkan’ın çağrısına kayıtsız kalamayan  gelin adayı Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm : Hanife Geri Döndü Video İzle ile birlikteyiz.

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm : Hanife Geri Döndü Video İzle

Reyting rekortmeni izdivaç programı Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümü’nde heyecan verici gelişmeler yaşandı. Artık binlerce insanın işini gücünü bırakıp Hanife ger gelecek m? Serkan ile barışacaklar mı diye merak ettikleri sorular yavaş yavaş cevabını bulmaya başlıyor diyebiliriz. Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm : Hanife Geri Döndü ve Neler Yaşandı?, Serkan ile Hanife Barışacak mı?, Serkan ve Hanife Nişanlanacak mı? İşte Detaylar

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm- Hanife Geri Döndü Video İzle

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm : Hanife Geri Döndü Neler Söyledi?

Serkan’ın en son milyonların karşısında Hanife’yi sevdiğini ve unutamadığını, onunla tekrar denemek istediğini itiraf etmesinin ardından Hanife gelecek mi? şeklinde bir çok soru yöneltmiştiniz ve size BURADAKİ yazımızda Hanife’nin bu hafta içinde geleceğini söylemiştik. Nitekim söylediklerimizde doğru çıktı ve Hanife yaklaşık 5 ay gibi bir aradan sonra Serkan için tekrar programa geldi. Peki Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölümde Hanife ile Serkan’ın karşılaşma anında neler oldu?, Hanife ile Serkan Neler Görüştüler?, Ne Karar Verdiler?

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm-Hanife ile Serkan karşılaşması

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm’de Hanife ile Serkan Görüşmesinde Neler Yaşandı?

Hanife stüdyoya ilk geldiğinde normal olarak özlediği Zuhal Topal, Şadıman Teyze ve diğer arkadaşları ile selamlaştı fakat Serkana oldukça soğuk davrandığı gözlerden kaçmadı. Her ne kadar bu yaptıkları bize oyun gibi gelsede yine de sizlere gelişmeleri aktaralım.. Sizlerin meraklarını gidermeye çalışalım ama dediğimiz gibi Hanife’nin oraya gelmesi ve hareketleri oyun gibi geldi bize çok samimi gelmedi açıkçası..Neyse..

Hanife alabildiğine her fırsatı yakaladığında Serkana laf sokmayı ihmal etmezken, Serkan suçlu çocuk edası ile kızarıp bozarmakla kaldı. Yada detayları geçelim izleyerek kendiniz karar verin neyin ne olduğuna;

Zuhal Topal 31 Mayıs 2017 Son Bölüm : Hanife Geri Döndü Video İzle

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

  • hossin irandan diyor ki

    nurlana san akile kizsan garcektan ali sani sevmiyor sadece nazi kiskandirmaya calishiyor sande bunun farkindasin cek gid tark ed unu birkere sana hata yapan yeni dan yapar sakin ona inanma yoksa bu defa san daha canin yanar ali kandini kaybetmish durumda ne yapmasini bilmiyor o kadar naza ashik ki sanki o olmush dikkat edarsan ayni naz gibi sozlar sarf ediyor ayni onun gibi davraniyor sana karshi zamaninda nazin onu tavlamasi icin yapdiklarini o da sana yapiyor ama garcektan naza ashik unutamaz onu conki ona doymadi hep bir shilar yarim kaldi buna da okadar uzgunki seni de cagermasinin nedanide buki senin onu sevdine okadar emindirki saniyor sanle birlikte olarsa naza karshi yashamadiklarine sanle yashar hem hevesini alar hem sonra seni birakmasi zor deil kolay ona hemde naza karshi intikam almish olur ve onu mutsuz edar ve birnevi nazi senamishde olur eyar naz uzulrse emin olarki naz onu seviyor ve buda nurlana emin ol cok surmaz yani ali nazi fazla narat edmaz asla kimaz ona conki ona deli gibi ashik heman bir bahanesini bulur ve sandan aylerir ve naza donar kandice ona adab elir ama san san ol kandini kolandirma.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*