Rastgele Yazı

Zuhal Topal Huriye ile Tarık Son Durum Ne Oldu? Ayrıldılar mı?

Zuhal Topal Huriye ile Tarık Son Durum Ne Oldu? Ayrıldılar mı?

Sevilen izdivaç programı Zuhal Topalın son dönemlerde en çok merak edilen ilişkilerinden olan Huriye ile Tarık arasında yaşanıyordu. Bir dargın bir barışık devam eden Zuhal Topal Huriye ile Tarık Son Durum Ne Oldu? Ayrıldılar mı? ile ilgili merak ettiğiniz detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Zuhal Topal Huriye ile Tarık Son Durum Ne Oldu? Ayrıldılar mı?

Sevilen izdivaç programı Zuhal Topalın son dönemlerde en çok merak edilen ilişkilerinden olan Huriye ile Tarık arasında yaşanıyordu. Damat adayı Tarık’ın bütün kriterleri kabul etmesi ve hatta üstüne üstlük tam 4 kere evlilik teklif etmesine rağmen bir yola çıkmayı başaramayan Huriye ile Tarık ilişkisinde son durum nedir? Huriye ve Tarık ayrıldılar mı?

Zuhal Topal Huriye ile Tarık Ayrıldılar mı

Zuhal Topal Huriye ile Tarık Son Durum Ne Oldu?

Zuhal Topal son bölümde Huriye ile Tarık ilişkisinde şok gelişmeler yaşandı sevgili takipçilerimiz. Aslına bakarsanız şok demek te çok mantıklı değil çünkü olması beklenen şey oldu diyebiliriz. Huriye buldu mis gibi çocuğu buldu da bulandı desek yeridir. Adam evlilik teklifine Evet demesi için neredeyse 2 ay uğraştı, bu 2 aylık zaman zarfında 4 kere sürprizlerle dolu evlilik teklifi yaptı fakat bir türlü beklediği cevabı alamadı.

Zuhal Topal Son Bölüm: Huriye ile Tarık Ne Oldu? Ayrıldılar mı?

Adam zaten sevdiğinden istediği cevabı alamamış olmanın verdiği moral bozukluğunu yaşarken birde üstüne Huriye’nin annesi’nin diplerinden hiç ayrılmaması neticesinde Tarık ve ailesi haklı olarak bu şekilde ilişki yürümez diye karar almışlar haklı olarak..

Zuhal Topal Huriye ile Tarık Son Durum Ne Oldu

Zuhal Topal Huriye ile Tarık Son Durum Ne Oldu? Ayrıldılar mı?

Zuhal Topal 16.06.2017 tarihli yeni bölüm olan son bölümde Tarık ; Artık ailesinin de bu şekilde bir ilişkiye razı olmadığını ve kriterlerin değiştiğini dile getirince. Huriye’nin annesi tabiki bir anda şaşırdı fakat olay çoktan bitmiş gibi görünüyordu.

Birde üzerine Huriye çıkıp da haline bakmadan artistlik yapınca damat adayı Tarık da ayağa kalkıp ;”tamam o zaman bende ailemi çiğnemeyeceğim,senin annen de bizi rahat bırakmayacak,o zaman yapacak pek bişey yok ayrılalım“dedi Zuhal Topal tekrar düşünün ve acele karar vermeyin dese de kızgınlıkktan mıdır yoksa hakikaten bitmesini istedikleri için midir bilinmez, Ayrılacağız kararımız Budur dediler ve programdan çıktılar..

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*