Rastgele Yazı

Zuhal Topal Son Bölüm : Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi

Zuhal Topal Son Bölüm : Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi

Sevilen izdivaç programı Zuhal Topal2ın 8 Haziran 2017 tarihli yeni bölümü olan son bölümünde izleyenleri ve hatta yapımcıları da şok eden bir gelişme yaşandı. Damat adaylarından Muhammet Hanife’ye evlenme teklif etti.  Zuhal Topal Son Bölüm :Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi? Hanife Ne Cevap Verdi?

Zuhal Topal Son Bölüm :Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi

Zuhal Topal’ın 8 Haziran 2017 tarihli yeni bölümü olan son bölümünde izleyenleri ve hatta yapımcıları da şok eden bir gelişme yaşandı. Damat adaylarından Muhammet Hanife’ye evlenme teklif etti. Serkan ile Hanife’nin karar anlarının yapıldığı esnada izleyenler Hanife ile Serkan ne karar verecek diye beklerken Zuhal Topal Son Bölüm : Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi? Hanife Ne Cevap Verdi?

Zuhal Topal Son Bölüm :Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti

Serkan ile Hanife’nin karar anlarının yapıldığı esnada izleyenler Hanife ile Serkan ne karar verecek diye beklerken Locanın sivri dilli adaylarından Muhammet hiç beklenmedik bir şekilde söz aldı ve EVLEN BENİMLE HANİFE dedi.. Al canın ne ister:):) Herkesin bir anda kafasından aşağıya soğuk sular döküldü.Zuhal Topal Son Bölüm : Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi

Zuhal Topal Son Bölüm :Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi

Muhammet’in Hanife’ye olan hislerini açıklamasının ardından stüdyoda adeta soğuk rüzgarlar esti. Hanife de her ne kadar şok olsa da bu durumu çok da fazla yadırgamadı gibi görünüyordu. Normal olarak biraz şaşırdı fakat açıkçası herkesin beklediği tepkiyi de vermedi diyebiliriz.

Zuhal Topal Son Bölüm : Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Serkan Ne Söyledi;Bu anlarda Serkan’ın kıpkırmızı olan yüzü ise dikkatlerden kaçmadı. Serkan Muhammete yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalıştı fakat tabiki Muhammet ilk önceleri bunu kabul etmedi. Serkan iyiden iyiye sinirlenirken kızaran domates gibi kızaran yüzü ile olayın şokunu atlatmaya çalışırken Hanife’den yeni bir bomba geldi ve ;

Eğer sen sevdiğine sahip çıkmazsan, sevdiğini güzelce anlatıp karşındakini ikna etmezsen herkes bu işin olumsuz olduğunu düşünür ve bu tarz teklifler her zaman gelir işte. Bunda sinirlenecek bir şey yok dedi.

Zuhal Topal Son Bölüm :Muhammed Hanife’ye Evlilik Teklifi Etti Hanife Ne Cevap Verdi?

Serkan iyice kızarırken Muhammete dönüp seninle bu olayı dışarıda konuşacaz diye tehditvari bir açıklama yaparken herkesin sinirleri bam teli gibi gergindi. Hanife bu olaylar olurken hala kendisinden beklenen açıklamaları yapmadı ve Muhammet’in evlilik teklifini doğal karşılamış gibi duruyordu. Bize bu olayı doğal karşılaması sanki Serkanı kızdırmaya yada kıskandırmaya yönelik bir hareketmiş gibi geldi..

 

Muhammet’ten Hanife’ye Şok Eden Evlenme Teklifi Video


 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*