Rastgele Yazı

Zuhal Topal Son Bölüm : Serkan Çağırdı Hanife Geri Gelecek mi? (Mayıs 2017)

Zuhal Topal Son Bölüm : Serkan Çağırdı Hanife Geri Gelecek mi? (Mayıs 2017)

Sevilen izdivaç programı Zuhal Topal’la nın 25 mayıs 2017 tarihli yeni bölümü yine heyecan doluydu. Arka arkaya gelen aş itirafları ile sarsılan programda bu sefer locanın bir diğer popüler damat adaylarından Serkandan Hanife’ye çağrı geldi.Zuhal Topal Son Bölüm : Serkan Çağırdı Hanife Geri Gelecek mi? (Mayıs 2017)

Zuhal Topal Son Bölüm : Serkan Çağırdı Hanife Geri Gelecek mi? (Mayıs 2017)

En son buradaki yazımızda Ali’nin ilk aşkı olan Nurlana‘ya çağrısından bahsetmiştik.  Zuhal Topal’la nın 25 mayıs 2017 tarihli yeni bölümü yine heyecan doluydu. Arka arkaya gelen aş itirafları ile sarsılan programda bu sefer locanın bir diğer popüler damat adaylarından Serkandan Hanife’ye çağrı geldi. Serkanın yeni çağrısına Hanife ne cevap verecek? Gelecek mi? İşte detaylar;

Zuhal Topal Son Bölüm -Serkan Çağırdı Hanife Geri Gelecek mi

Zuhal Topal 25/05/2017  Serkan Hanifeyi Çağırdı

Zuhal topal bir kaç bölümdür ard arda gelen aşk itirafları ile çalkalanıyor. Locanın gözde damat adaylarından Ali’nin ilk Aşkı Nurlana’yı unutamadığını itiraf edip programa davet etmesinin ardından Zuhal Topal’la nın 25 mayıs 2017 tarihli yeni bölümünde bu sefer Serkan’dan şok eden bir açıklama geldi. Serkan lafı baya eveleyip geveledikten sonra Hanife ile tekrar deneme yoluna gitmek istediğini söyledi.

Zuhal Topal yeni bölüm Serkan Çağırdı Hanife geldi mi

Zuhal Topal Yeni Bölüm : Serkandan Hanife’ye Geri Dön Çağrısı

Zuhal Topal Son Bölüm’de Serkan talibi ile yüzleştikten sonra el kaldırdı ve yarım saat boyunca bir şeyler açıklamaya çalıştı. İlk başlarda isim vermek istemiyorum diye konuşmaya başlayana Serkan sonrasında;

 “biryerlerde beni seven birileri var ben bunu biliyorum,hiç bir zaman arkasından kötü konuşmadım ve her zaman arkasında durdum” diye söze başlayınca tabiki Esin durumu üzerine aldı:):) Fakat Serkan bahsettiği kişinin Esin olmadığını dile getirince Zuhal topal ve izleyenler şaştı kaldı.

Zuhal Topal 26-30 mayıs 2017 Serkan ile Hanife buluşma anı video

Zuhal Topal Son Bölüm : Serkan Çağırdı Hanife Geri Gelecek mi? (Mayıs 2017)

25 mayıs 2017 zuhal topal son bölüm serkan hanifeyi yine çağırdıSerkan Esin’in hala kendisine hediye ettiği bilekliği taktığını görünce elini uzatarak onu geri istedi fakat Esin vermedi. Olay buralarda baya uzadıkça uzadı iki saat anlatmaya gerek yok. Serkan yine iki saat lafı eveledi geveledi. yok şöyle oldu yok böyle oldu diye ve en sonunda ağzındaki baklayı çıkardı.

Beni hiç bir zaman üzmedi ve sözümden dışarı çıkmadı Allah razı olsun” diye sözlerine başlayan Serkan; “Bir yere giderken benimle konuşmak istemediğinden dolayı annemi arayıp helallik istedi” dedi ve ismini söylemek istiyorum deyip Hanife‘nin ismini verdi.

Serkan’dan Hanife’ye Geri Dön Çağrısı!! Hanife Geri Gelecek mi?

Serkan’ın Hanife’ye çağrısının ardından gözler doğal olarak Hanife’ye çevrildi. peki Hanife Zuhal Topal’la nın 26 mayıs 2017 cuma günü yayınlanacak yeni bölümü’ne gelecek mi?

Bu soruya cevap bulmak için sosyal medyada ufak çaplı araştırmalara giriştik ve Hanife’nin 26 mayıs 2017 cuma günü değil ama hafta sonu geçtikten sonra yani 29 veya 30 mayıs 2017 tarihli Zuhal Topal yeni bölümünde programa katılacağı yönünde haberlere ulaştık..

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*