Rastgele Yazı

Zuhal Topal’la Serkan Esine Aşkını İtiraf Etti Video!!!

Zuhal Topal’la Serkan Esine Aşkını İtiraf Etti Video!!!

Zuhal Topal’la Serkan Esine Aşkını İtiraf Etti Video!!!

Sevilen evlilik programı Zuhal Topal’la nın 16 Mart 2017 tarihli yeni bölümü’nde şok eden bir gelişme yaşandı. Locanın popüler damat adaylarından Serkan, Esine aşkını itiraf etti. Serkan’ın Esine aşkını itiraf ettiği video, Esin Serkana ne cavap verdi? İşte detaylar;

Zuhal Topal’la Serkan Esine Aşkını İtiraf Etti Video!!!

Zuhal Topal'la Serkan Esine aşkını ilan etti video

Zuhal Topal’la programının bugün yayınlanan son bölümü‘nde milleti adeta şoke den bir olay yaşandı. Locanın yakışıklı damat adaylarından Serkan ilk defa birisine olan aşkını ilan etti. Bildiğiniz üzere evlilik programları ile tanınan ve kısa sürede binlerce hayran kitlesine ulaşan Hanife’ye talip olarak gelmişti Serkan.

Biir küs bir barışık bir süre ilişkileri devam eden Hanife ve Serkan en sonunda ayrılmışlardı. Sosyal medyada adlarına fan sayfaları oluşturulan ve birleşmeleri için türlü türlü yollar deneyen HanSer fanları bu haberle yıkılacak:):)

16 Mart 322017 tarihli Zuhal Topal’la yeni bölümde Serkan, Locadan birisinden hoşlandığını belrtti. Herkes merakla ağzı açık şekilde acaba kim o şanslı kız diye düşünürken, Serkan hoşlandığı kişinin  Esin olduğunu söyledi.

Esin Serkana Ne Cavap Verdi?

Serkan’ın itirafı karşısında ; bu durumu bekeldiğini ve Serkan’ın kendisine olan ilgisini farkettiğini söyleyen Esin bu durumdan çok mutlu gibi görünüyor.

Zuhal Topal'la Serkan Esin askı video

Esin ve Serkan Romantik Dansı Video

Karşılıklı tekliflerin ardından orkestranın romantik şarkıları ile Esin ve Serkan romantik bir dans yaptılar. Sonrasında Esin; içinde fırtınaların koptuğunu ve duygularının karmakarışık olduğunu ve sevinçten ağlamak üzere olduğunu söyledi.

Serkan‘ın üzerine basa basa böyle bir şeyi ilk defa yapıyorum ve herkesin buna saygı duymasını istiyorum. Ben normalde bunu yapacak birisi değilim ve hayatımda ilk defa böyle bir şey yapıyorum dedi.

Video’yu sonuna kadar izleyin şok olacaksınız!!!!

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*